şükela:  tümü | bugün
  • traş sonrası cildi yumuşatmak için kullanılan kolonyamsı esans.. can yakar, ferahlandırır, hoş bir acı verir bünyeye..
  • (bkz: beforeshave)
  • traşı daha zevkli bir hale getiren hadise. diğer markalara göre biraz pahalı olsada nivea'nın bu konudaki ürünleri çok başarılıdır.
    (bkz: balsam)
  • valla çok güzel bişey ben çok seviyorum. çok maskülen. uuu baby.
  • bunun default bir kokusu var (okyanus kokusu gibi aşırı fresh). bu aromadaki fresh parfümlerin hastasıyım, erkeğe en çok yakışan şey.
  • yurdum erkekleri genelde kolonya tercih etse de özellikle de her gün tıraş oluyorsanız yüzünüzü dinlendirmek iyi bir aftershave gibisi yoktur. yoksa o yüz bir süre sonra kayıştan farksız hale geliyor. en iyisini de tartışmasız nivea yapmaktadır. başka markalarda macera aramaya gerek yoktur. tam reklam entrysi gibi oldu ama hakikaten böyle.
  • hepsi bir yana, gillette, tabac ve old spice ürünleri bir yana denilesi ürün grubu. yumusacik pürüzsüz yanaklariniza verdiği aura ile kendi kendinizi öpesiniz gelir.

(bkz: narsist mode on)
  • bir kızın koklamaktan en çok hoşlanacağı erkeksi kokudur. parfümler yanında halt etmiş. neden diye sorarsanız eğer bence, sakal traşı erkeğe özgü bir eylem olduğu için ve aftershave erkeklerin kullandığı bir ürün olduğu için kadınların bilinçaltında otomatik olarak çekici bir etki uyandırıyor ve bu kokuyu parfüm kokusundan daha çok sevmelerine, bu kokudan daha çok etkilenmelerine sebep oluyor.

bu kadar ayrıntılı düşünen bir kadın var mıdır bilmiyorum ama varsa da bence olay tam da böyle.
  • mükemmel bir makyaj bazıdır. bunu sürüyorsun, ohhh mis gibi de kokuyor, sonra makyajını yapıyorsun.

3665 tane kozmetik ürününüz olsa da sevgilinizin, kocanızın losyonuna sulanıyorsunuz, adamları delirtiyorsunuz. hadi bakiyim tontişlerim size güveniyorum.

söylediklerim arasında, ben kocişimi delirtemem o benim bebişim diyenler falan oluyor, çok sıkıcısınız yemin ederim. siz de gidin alın, fiyat çok iyi, benefite menefite para vermeyin.