• bir kızın koklamaktan en çok hoşlanacağı erkeksi kokudur. parfümler yanında halt etmiş. neden diye sorarsanız eğer bence, sakal traşı erkeğe özgü bir eylem olduğu için ve aftershave erkeklerin kullandığı bir ürün olduğu için kadınların bilinçaltında otomatik olarak çekici bir etki uyandırıyor ve bu kokuyu parfüm kokusundan daha çok sevmelerine, bu kokudan daha çok etkilenmelerine sebep oluyor.

bu kadar ayrıntılı düşünen bir kadın var mıdır bilmiyorum ama varsa da bence olay tam da böyle.
  • valla çok güzel bişey ben çok seviyorum. çok maskülen. uuu baby.
  • traşı daha zevkli bir hale getiren hadise. diğer markalara göre biraz pahalı olsada nivea'nın bu konudaki ürünleri çok başarılıdır.
    (bkz: balsam)
  • bunun default bir kokusu var (okyanus kokusu gibi aşırı fresh). bu aromadaki fresh parfümlerin hastasıyım, erkeğe en çok yakışan şey.
  • traş sonrası cildi yumuşatmak için kullanılan kolonyamsı esans.. can yakar, ferahlandırır, hoş bir acı verir bünyeye..
  • etkileyicilik açısından parfümden fersah fersah ötede olan bir şey bu. tıraş sonrasında kullanılan bir losyon ya da balsamın etkisi, bir eau de parfum'e göre çok çok daha fazla oluyor. altında yatan nedenler elbette kokunun ötesinde. tıraş dediğimiz mefhum, bir kere dünyadaki en maskülen şeylerin başında geliyor. bilinçaltında yatan şey de bu sanırım: bu denli erkeksi bir şeyin son durağının aftershave olması. feromon dediğimiz şeyin de bu ürünlerde daha yüksek olduğunu düşünüyorum.

fresh kokular her zaman kadınları daha fazla çekmiştir. bu, bildiğin papaz nivea aftershave de olabiliyor, brut de olabiliyor, old spice da hakeza. bizim arko'nun da gerçekten güzel kokuları var bu arada... duş, ardından sabah tıraşı, son olarak da aftershave, tüm günü üzerine bina edebileceğin bir baz. en azından güzel ve kendinden emin bir başlangıç.

elinizin altında iki, üç çeşit aftershave'iniz varsa, farklılık yaratabiliyorsunuz. yazın hafif bir losyon, kışın da hızlı emilebilir bir balsam bu açıdan hem iyi bir koruma, hem de farklılık meyanında güzel ve erkeksi kokular yaratabiliyor.
  • old spice'ı tek geçerim bu konuda. gayet hoş ve hafif bir kokusu var ayrıca bana nostalji yaşatıyor bu ürün. çocukluğumdan beri kokusu aynı.
  • nivea men hassas tıraş losyonunu kullanıyorum 2 aydır. üzerine yok sanırım.
  • (bkz: beforeshave)
hesabın var mı? giriş yap