şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray hamamının 150 metre aşağısında sağdadır.
    o da galatasaray hamamından aşağı kalmaz, 30tl girişi vardır. kesinlikle indirim yapmaz, işçileri patronunu sevmiyo galiba, çok gıcık bi adammış gibi.
  • üstteki odalarını hostel olarak da servise açmış kurumdur.

tellaklar sürekli bi gırgır bi şamata halindedirler. kadın erkek birlikte kullanılabilirsiniz; ama bu, tellakların sürekli homoseksüaliteye atıf yapan esprilerini durduramaz.
  • üsküdar - gündoğumu caddesi üzerinde bulunan tarihî hamam..
    çocukluğa dair güzel hatıralardan biri..

ayrıntı için bkz.
  • türk erkeklerinin girmelerinin yasak olduğu geleneksel türk hamamı. benim de girmem yasak olduğu için deneme fırsatım ne yazık ki olmadı. telefondaki kadına interrail yaptığımı, avrupai bir görünüşe sahip olduğumu ve fjallraven kanken marka çanta kullandığımı söylememe rağmen kabul etmediler. gerekçeleri ise firmalarla anlaşmalarının bu şekilde olmasıymış.

ekleme: arap erkekleri de kabul edilmemekte imiş.
  • türkiyeden kimseyi kabul etmemektelermiş sikiyim sizin anlayışınızı önce bizi turist sanıp ingilizce konuştular biz de ingilizce konuşunca elimize menü filan verdiler sonra türk olduğumuzu anlayınca maalesef türkiyeden kimseyi alamıyoruz kafasına girdiler. tam beyinsiz avrupalı moderndir kafası ,tiksiniyorum sizden de anlayışınızdan da turist siksin sizi.
  • türkiye’den olanları hala kabul edip etmediklerini merak ettiğim hamam. ona göre arkadaşlarımı (yabancı) yönlendireceğim.