• heyelanı önlüyor demedik zaten erozyonu önlüyor dedik.
  • evet lan. sulamak da çok saçma. enerji içeceği verelim.
  • cahil beyanı. mal beyanı. sözlük geri zekalı doldu. adam bir video izleyip olayı çözmüş. zaten ne bok geliyorsa bir video izleyip, bir faebook paylaşımı görüp konunun uzmanı olduğunu zannedenler yüzünden geliyor.
  • entry'nin sonunda 'kesin gitsin allasen' cümlesini okuyacakmışım hissi uyandıran başlık.

kenan evren olsa 'kesmeyelim de besleyelim mi' derdi.
    zaten ülkede ağaç kesmeye yer arıyorlar. hiç aydınlanmadım. aksine moralim bozuldu.
  • coğrafya dersinde uyuyan suserin entrisine istinaden yazıyorum tersini anlatan bir makale-tez - ders kitabına rastlamadım. derslerde üstüne basa basa anlatılan bir durumdur hatta şöyle bir cümleyi her sene kullanırım : ösym sizi ters köşe yapacak soruları çok sever günlük bir alğı olarak siz ağaç dikmenin heyelanı önleyecğini düşünürsünüz ama önlemez ağaç dikmek erozyonu önler bu nedenle sapla samanı birbirine karıştırmayalım.

sana açmak için bir başlık daha önerebilirim: ağaç dikmenin ve ormanların bir bölgede yağışı artırmaması.
  • heyelan nedir, erozyon nedir sorularının cevabını bilmeyen kör cahiller sürüsü bu ortamda yani mottosu kutsal bilgi kaynağı olan bir dijital platformda yazar olmuş ya, ekşi sözlük yönetimine ne desem boş. ulan ilkokula da mı gitmedin bre cahil?
  • heyelanı değil kardeşim ereksiyonu önlüyor.
  • erozyonla toprak kayması arasındaki farkı bilmeyen cehalet zengini tespiti.
  • doğrusu avm'lerin ve toki'nin heyelanı önlediği olarak güncellenmesi gereken bilgi.

ağaç gereksiz bir varlıktır. kesin bilgi yayalım.
  • böyle g.tten uyduruk başlık açanlara bakıyorum, yeniyse hiç acımadan engelleyip geçiyorum.

cahillerden, anlamayanlardan bıktım usandım çünkü. akitlerin yol açıcısı, borazancısı işte, başka bir b.k değil.

(bkz: erozyon)
    (bkz: heyelan)
hesabın var mı? giriş yap