• bulunduğu ağaçtan 2 kez kovulan ve 2 kez isyan eden koaladır.

tamam haklısın ama yani etrafta da ağaç çok git onlara sarıl... kendini harap etme.

edit: üstteki videoyu ekleyen yanlış videoyu eklemiş. birincisi; benim verdiğim linkteki video, video sahibinin orijinal youtube videosu. ikincisi; üstteki video 40 saniye iken linkteki video 1 dakika 50 saniye. yani görüntüleri eksik.
  • yazık ya. üzüldüğüm koala. küçük çocuk gibi hareketleri. hem güldüm hem de güldüğüm için kendimi kötü hissettim.
  • demek ki bunlar da ayakkabı boyacısı gibi, ağaç parselliyorlar, aynı ağaca başkasını sarıldırtmıyorlar. ayıp lan o da ekmeğinin (yaprağının) peşinde koşuyor (sarılıyor) sonuçta.
  • "komşulaaar yetişin komşular" şeklinde dublaj yapsın yetenekli bir genç bu videoya.
  • üzüldüm çocuğa ama olum orası istanbul değil ki mk, etraf ağaç kaynıyor, çık bir tanesine.
  • bankamatik memuru gibidir bu koala denilen hayvan. bir amacı yok, akşama kadar ağacın üzerinde yat, arada ağla sızla, yemek ye, üre ama kıçını kaldırıp bir atraksiyona girme. hiç sevmedim seni koala, babanı da sevmezdim zaten.
  • ağaçtan koalanan koala.
  • tüm ağaçlar mı dolu acaba 1 ağaçta inatlaştılar mı merak ettim şimdi.

üzülme kızma koala sana ağaç mı yok ya da git babana anlat durumu koşş.
  • izledikçe kendimi gördüğüm koala. seni o kadar iyi anlıyorum ki bebeğim. ben üzüldüm baya baya izlerken. gülebileni kınıyorum.
  • haline çok üzüldüğüm koaladır. nasıl ağlıyor ya gidip sarılasım geldi
hesabın var mı? giriş yap