şükela:  tümü | bugün soru sor
 • uçmuş yazar. kanzuk napıyorsunuz siz allasen. adamın 48 bin entry'si var ve hepsi de otomobillerle ilgili. bu adam kadar sözlükte faydalı başka adam yoktur.

  troller sözlüğün afedersiniz de amına koyarken bu adamı uçurmak hangi kafanın ürünü lan.

  yazıklar olsun.

  edit: daha çok yeni bir yazarım ve bu benim debe'ye giren ilk entry'im. debe entry'lerine her ne kadar yazarlar karşı da olsa bir faydam dokunur belki diye editlemek istiyorum.

  (bkz: #52646465)

  (bkz: minik gülce için yardım kampanyası)
 • sen kalk meltem banko ne gerekçeyle entari sildiriyor cevap vereme, sozluk bildigin provokasyon yerine dönsün, alanade terör desteklensin, bilmem ne kişinin, bilmem ne hedesinin reklamı yapılsın, bunun için baslik açılsın laf edeme, sozluk formatını sken başlıklar gırla gitsin, caylaklara içeriğe bakmadan yetki ver, derya gibi bilgi giren yazarı uçur, yok amk ne diye bu yarrak gibi forumda hala takılıyoruz bende bilmiyorum.
  yok kanımızda var, nereden geldiğimizi unutuyoruz
 • kendi blog'unun reklamını yaptığı, spam eylediği gerekçesiyle uçurulmuş. aynı şekilde yazarlık yapan, her yazdığı entry'de kendi blog'una link veren shiftdelete nickli yazar da uçurulsun, tutarlı olunsun.

  hazır başlamışken yazılarında kaynak olarak wikipedia'ya, imgur görsellerine, sabah/radikal/vs gazetelerine link vermeyi alışkanlık haline getirenler de uçurulsun.

  kutsal bilgi kaynağında (bkz: reserved) (bkz: buralar değerlenir) bakınızlarıyla bilgileniriz artık.
 • sözlüğü bildim bileli var bu adam, nice gereksiz ergen kezban troll ortalardayken agamemnon gidişiyle üzmüştür.
 • ulan bu adam sözlükteki otomobil kültüdür. hangi akla hizmet böyle bir uçurmayı gerçekleştirebilir ki? daha dün akşam bir arkadaşla muhabbet konusu arabadan açılmışken direkt agamemnon ile başlamıştık konuşmaya. sanki yaptığı reklamla milyon dolarları cebe indirdi he, alt tarafı bir tane kıçıkırık blogspot reklamı yapıyordu.

  reklam diye eğer uçuruluyorsa bu katkı sağlayan adam, mantıksızlığı görmek lazım. entry'deki (kamuyu aydınlatma içeriği)/(reklam) oranına bakmak icap ediyor. burada eğer 1'e yaklaşırsanız uçurun gitsin. ancak bu agamemnon denen kişinin yazdıkları kendi sitesinden ziyade, ekşisözlük'e çok daha fazla katkı sağlıyordu.

  yine yeniden yanlış karar. durmak yok dürülmeye devam.
 • oha oha oha diyorum sadece, facebook profilini buldum ve yazdığını gördüm resmen beynimden vurulmuşa döndüm.

  "eşinizin boşanma avukatı ekşi sözlük'ün başında olunca birden aydınlanma geçiriliyor sanırsam. mesajlara cevap bekleyenler buradan ulaşabilirler."

  bu adam 6 yıldır blog yazıyor şimdi mi reklam yaptığı aklınıza geldi, işin içine kişisel husumetler girdiyse bilelim. artık yeter cidden iyice keyfiyeti ele aldın dürümcü. en azından çıkıp bir açıklama yapmanı bekliyoruz.
 • (bkz: oha)
  sözlüğün en sağlam kalelerinden birinin gidişi ile ilgili kanzuk'tan açıklama bekliyoruz diyeceğim de, buğday başaktan hiç umudum yok.
 • yok mu bir babayigit! yeni bir sozluk acsin, prensipleri koysun, iti kopugu, troll'u almasin... siyasi gorusune bakmadan, medeni 5.000 yigit suseri toplasa yeter. yazar alimi da kolay. kisi zaten eksi sozluk yazari, bak entarilerine yeni sozluge al bitsin gitsin. herkes entarilerini tasiyacagi icin nispeten kisa bir sure sonra organik trafik toplamaya da baslar.

  tanim: sozlukten haksiz sebeple ucurulmus yazar.
 • sanırım sözlükten ilişiği kesilmiş badim. facebook'tan yazdıklarına göre yönetim ve boşanmasıyla ilgili bi dürüm var gibi...

  edit: kötü haberi veren gibi oldum ama, durum doğrudan kanzuk ile alakalı duruyor...
 • 48.000 küsür entry ile beraber uçurulmuş arkadaş, sözlük hızlandı amk.