şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gazeteye * yarım sayfa "atam izindeyiz"benzeri reklam veren,fakat bütün ürünlerine türkçe olmayan isimler vererek bunu bir güzel yalanlayan,daha fazla söz söylenemeyesi şirket.
 • spamci inşaat şirketi
 • arap atı. beş yıl evvel kazandığı bir yarış sonrası doping şeysiyle yarışlardan men edilmiş gariban. çok şükür, beş yıl sonra itibarı iade edilen ağaoğlu sahibine de 140bin ytl tazminat kazandırmış.

  kaynak:
  sabah gazetesi
  31. 08. 2007
 • bir ev-magazin programının sponsoru olmuş bir şirket. şirket sahibinin evi ve yaşamı gösterildi 2 aralık pazar günü. sunucunun ifadesiyle "ali abi" boğazda bir yalı'da yaşıyor, bekar, evin önünde bir sürat teknesi var, şık ve pahalı döşenmiş bir ev. sunucu kim dekore etti diyor, ali abi "300 tane mimarım var emrimde çalışan, onların başıdır, mimar banu yaptı, zevkli kızdır" diyor. aklıma nedense prenses banu geliyor. yatak odasındaki aynanın üstüne bolca swaroski taşlar döşenmiş, bonus kafa sunucu "bu aynayı bana ver ali abi" diyor, "şu taşlardan birisi sana yeter" diyor o da. sonra helikopterle ali abinin dükkanına gidiyoruz. bu şekilde yalı ile dükkanın arası 3 dk sürüyor. ali abi sekreterlerine "günaydın kazmalar" diyor, sunucu "neden böyle dediniz" diyor, "biz inşaat şirketiyiz, kazma bizim için işin başlangıcıdır, onlar alışkınlar" diyor. ama kızlardan hiç ses çıkmıyor. ali abi bütün görgüsüzlüğü ve sığlığı ile aklımda yer ediyor, "karadenizli müteahhit karikatürleri" hiç de abartı değilmiş diyorum ve umarım bu şirkete hiç param düşmez diye kaydediyorum.
 • ali ağaoğlu adındaki yönetim kurulu başkanları enteresan bir adamdır. sonradan görme midir yoksa ziyadesiyle rahat mıdır anlaşılamamıştır. basın toplantılarından birinde yeni açılan world zımbırtılarının, parmak arası terliği, uzun donu andıran şortuyla takım elbiseli adamların arasına katılıp fotoğraf çektirdiği görülmüştür. şaşırılmıştır, "daha neler artık"dedirtmiştir..
 • bir tarafinda `toki` bir tarafinda kriz yok diyen iktidar ve lcd tv tutarı kadar (2000tl) pesinatla 300 tane ev sat sonra ogun ben ev satiyorum diye bravo diyoruz ve izliyoruz
 • seyrantepe'de aslantepe ali sami yen spor kompleksi nin hemen yanına istanbul'un en yüksek, dünyanın ise sayılı yüksek binalarından birini(en yüksek 4.) inşa edecek olan inşaat firması.

  projeyle ilgili, mimar hasan sökmen in verdiği bilgiler için;
  http://www.arkitera.com/…uksek-4-binasi-olacak.html