• haftaicileri 9-16 arasi menudeki herseye 30% indirim uygulayan, indirimsiz bile fiyatlari gayet uygun ve yemekleri lezzetli olan, bahcesi ferah kadikoy restorani.
  • bunun gene kadıköyde kafe olanının bahçesi keyiflidir. öyle eğri büğrü kaldırımlarda yamuk masada itiş kakış bira içmeye çalışmaktansa burda rahat koltuklarda saatlerce otursan da yorulmuyorsun. gürültüden ya da hemen dibinde olan yan masa muhabbetinden birbirini duyamama problemi cuma akşamı bile olmuyor pek.
  • kadıköy'de rakı içmek istediğim vakit genellikle tercih ettiğim mekan. yemekleri güzel, mezeleri de güzel de, keşke genelde dolu olan meyhane dolu olduğunda kapıda duran çalışanlar insanlara göt gibi davranmasa da vesileyle daimi müşterilerini kaybetmeseler.
  • çatı katındaki balkonda yenilip içilmesi ayrı bir keyifli olan mekan.karşı apartmandaki öğrenci arkadaşların amerikan pastası kıvamındaki hayatlarına da tanıklık edebiliyorsunuz fakat muhtemelen mezun olmuşlardır artık.kadıköy de rakı içmek için ideal mekanlardan biri sonuç olarak.
  • insanlara sevmiyorum diyorum ama hastasıyım
  • ışıklandırması, müzikleri bir harika. ayrıca kendi yaptıkları kırmızı şarabı çok beğendim, tam sofra şarabı, içimi rahat. öyle çok anlamam şaraptan ama benim damağımı baya tatmin etti. zengin bir yemek menüsü de var, bu kadar çeşit olmasaydı seçmek zor oluyor denilecek cinsten. kadıköyde güzel birşeyler yiyerek başlayalım geceye, hafif içelim denilince akla getirilmeli.
  • gece ışıklandırmasıyla sizi denizin buz gibi sularından gelip tropikal bir ortamda keyif yapıyorsunuz hissine gark eden yer.
  • dun aksam meze hazirlayacak vakit olmadigindan burdan bisiler aldim. kuru biber dolmasi bildigin kuflu geldi. aradim dedim hanfendi ben kuflu sevmiyorum, damak tadima uymuyo. diyo ki evet birkac sikayet aldik kusra bakmayin. ulen niye satiyosun hala o zaman. ilginc bi mekan kendisi.
  • ağapia meyhanesi.

hafta içinde gittik canlı müziğe rast gelmedik. yemekleri, servisi, şarapları güzel mekân.
  • fiyat/performans oranı oldukça yüksek. porsiyonları da neredeyse 2 kişilik, garsonları oldukça ilgili ve sıcak kanlı. müzikler, ambiyans, mezeler, yemekler çok çok iyi olmasa da ciddi anlamda tatmin ediyor. agapia şarabı hem ucuz hem de lezzetli tavsiye ederim; agapia tavuk güzel, acılı girit tarama başarılı. tek tek meze söylemektense, menü içerisindeki karışık meze tabağını mutlaka alın 5 çeşit meze, peynir vs. 10 lira gibi inanılmaz bir fiyattaydı... pişman olunmayacak bir mekan.
hesabın var mı? giriş yap