• 25-31 ağustos tarihleri arasında salda gölünde gerçekleştirilecek psychedelic müzik festivali.
  • festival alanından bildiriyorum. 2. günü, festivalin f si yok. müzikli çadır kampi
  • festival alanından bildiriyorum labirent tiyatro etkinliğimiz süperdi.yarin saat 3:33te aynı yerdeyiz
  • davetli müzik grubu olarak istanbul'dan gelip; 2 gün boyunca organizatörü bulamadığımız, sahne alacağınız gün telefonla ulaşabildiğimizde de "sizi arayacağım" deyip bir daha görüşemediğimiz organizasyon müsveddesi. ne paramızı alabildik ne de sahne alabildik. detaylar pek yakında sosyal medyada.

festival müsveddesinden kaçıp sahilde kamp yapan pek çok arkadaşımızla dertleştik; konuştuğumuz herkes bir şeylerden şikayetçi.
  • festival demeye bin şahit birçok eksiklik var herkes şikayetçi söylendiği gibi. ama bu sabah gölde muhteşem vakit geçirdim. salda gölü o kadar harika ki. minik minik balıklar. gölün üstünde yüzen polenler, martılar, kelebekler, yusufçuklar. tatlı yumuşacık masmavi bir su. çok dingin hissediyorum burada. güzel müzikler de duyuyorum arada.
  • davetli grup olarak istanbul'dan salda'ya kadar getirtilen shamoon grubunun ne sahne alabildiği, ne de yol parasını alabildiği rezalet organizasyon.

kaynak: https://www.facebook.com/…sic/posts/503193133367198
  • bu yıl temmuz'un son haftası kapadokya'da düzenlendi.
hesabın var mı? giriş yap