şükela:  tümü | bugün
  • rüyaların arada bir gerçek olabildiğinin göstergesidir.

https://twitter.com/…ziel/status/148525868074008577

yaklaşık bir ay sonra çıkıyor olması da ayrı bir güzelliktir. steam'den ön sipariş verenler(20$ yerine 18$) 5 nisan'da başlayabileceklermiş. ayrıntılar vs.
  • sandalyeden anında kalkıp salonun halısı üzerinde dizlerimin üzerinde kaymama, akabinde duvar tarafında oturan aileme sus işareti yapmama ve yüzük parmağımı öperek yavaşça yerden kalkmama neden olmuş oyun.

sonuç olarak uykusuz gecelerin başlangıcı, hayatın anlamı, mütevaziliğin maksimum noktaya çıktığı an.

(bkz: şşşş hooo)
  • şimdiden paladin bastıran oyundur. çıktığı gün almak farz olmuştur.
  • artık bilgisayarımı değiştirmenin vaktinin geldiğini söyleyen oyun. o kadar kötü bir bilgisayara sahibim ki sadece internete giriyor. hadi bana laptop bağışlayın.
  • "allah allah" nidalarıyla çılgın attığım oyun. sanırım para vererek aldığım 3. oyun olacak. o derece yani...
  • anons trailerını izlerken en sonda homer simpson'ın sesini duyunca sazan.avi olmasından kıllandığım oyun. aslına çok sadık kalmış gibi görünüyor. değişen sadece hd olması değildir umarım.
  • iyi haber gibi dursa da kotu haberdir. okuyanlar ya da kpss calisanlar uzak durmali bence. marketin nerde nidalari kulaklarimda cinliyor. herkes savas, saldir, paladin falan derken neden bende market hatirlatti anlamadim.galiba cocukluguma inmek lazim.
  • geçen sene bir umutla age of empires 2 kurdum ancak bilgisayarımla (sanırım) optimizasyon sorunu oldu ve görüntüsü berbat olduğu için oynayamamıştım. aoe 2 serinin en güzeli oyunu olmakla birlikte aynı zamanda benim için çok özel bir oyun. bu oyunu oynamak için okuldan eve defalarca koşarak geldiğimi çok net hatırlıyorum. akşama kadarda bu oyunu oynardım. aoe 2 hd çıkacakmış, almaz mıyım ben onu!