• son zamanlarda uzak doğu mitolojisini bünyesine eklemiş dehşet oyun.
  • online oynamak isteyen yazarlar varsa herhangi bir age of oyununu oynayalım. age of 2 olur 3 olur mythology olur.
  • 12 tanrı içinden oynanabilen sadece 2 kadın tanrıça olduğunu fark etmemle pro-feminizm yaparak isyan ettim. ama yapacak bir şey yok, hades yerine hera mı olsaydı? gıcık karı.
  • efsaneler arasındadır.
  • en sevdiğim strateji oyunlarından birisidir. favorim ısis'tir benim gibi paraya yüklenip, asker kasmak için birebirdir.
    olsa da yine oynasak.
  • 10 sene öncesinin bugünlerde bile oynanabilecek güzel bir oyunu.

oyun diğer 'age of'lara göre çok basit. çok fazla kafanı yormadan çok kişiyle zevkli bir oyun oynayabiliyorsunuz.

yine aynı dönemde çıkan diğer 'age of'lara göre görsel olarak oldukça kaliteli bir oyundur.

oyun ortalama 1 gb boyutunda olduğu için her an ulaşılabilecek bir taşıyıcı diske kaydedilmesi önerilir. setup'a gerek duymadan çalıştırılabiliyor.

alırsınız karşınıza iki tane moderate. aman sabahlar olmasın.
  • 32 bölümlük hikaye modunu sabaha karşı bitirdiğim oyun. nostalji olsun diye kurmuştum bilgisayara, farkına vardım ki eskiden oynadığımda oyunda o kadar ilerlememişim, bitirmemişim yani. daha çok random map modunda oynuyordum, ya da harita düzenleme modunda takılıyordum.
    önceden yarım bıraktığımı hatırlamamla nostalji olmaktan çıktı, daha bir keyifle oynadım, sonunda da bitirdim işte bu sabah. creditsi de sonuna kadar izledim, müzikler bittikten sonra oyundaki seslendirme sanatçıları kafalarına göre takılmış, iki üç şaka yaptılar falan, onları da dinledim

ama iki ek paketle gelen yeni bölümler de var. titans'ın hikaye modunu oynuyorum şimdi de, ilk bölümü geçip bıraktım, sonra devam ederim ona
  • o kadar çok oynadım ki tüm çocukluğum bu oyunla geçti
  • yıl olmuş 2017 halen oynuyorum bu oyunu. neden bilmiyorum ama empires serisini hiç oynamadım. 2000'lerin başında yeni pc sahibiyken elime bir derginin promosyon olarak verdiği bir cd geçti. orda bu oyunun demosu vardı ve kurup oynamış ve çok sevmiştim. sonra devamı geldi ve yıllardır ara ara tekrar yükler oynarım. yalnız keşke yeni ve geliştirilmiş versiyonları çıksa diyorum. özellikle yapay zekanın geliştirilmesi mükemmel olurdu.

gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunlarından birisi kesinlikle. prostagma, orthos!
hesabın var mı? giriş yap