• 2010 yılı ortalarında çıkacak olan god is an astronaut albümünün adı. 12 şubat 2010'da da albümden ilk single yayınlanıyor.
  • yayınlanan ilk single in the distance fading adını taşımaktadır.
  • yayınlanmış ilk single parçası shining through olan albümdür.
  • sarki listesi

1. "worlds in collision" 7:39
    2. "in the distance fading" 4:31
    3. "lost kingdom" 5:23
    4. "golden sky" 6:33
    5. "dark rift" 5:08
    6. "parallel highway" 3:56
    7. "shining through" 5:08
    8. "age of fifth sun" 6:28
    9. "paradise remains" 2:25

seklinde olan album.
  • god is an astronaut'un son albümü* ile aynı adı taşıyan şarkı. albümde son şarkıdan bir önce 8. sırada yer almaktadır, sanki önceki 7 şarkı ona intro olsun diye yazılmıştır. insanı bir nevi astral yolculuğa çıkarıyor. çok insanı harcayacak, bitirecek şarkıdır. çok kişinin kellesi gidecek çok
  • oha amina koyim dedirten albümdür bu. basta sürekli ayni sample'lari tekrarlayip durmuslar gibi gelse de sonradan teknige takilmyi birakinca fena carpiyor adami. öyle her yerde, her zaman dinlenilecek albüm degil. sarki olanina burada girmeyi uygun bulmuyorum.
  • son yıllarda gerçekten bu kadar türünün başarılısı bir albüm dinlememiştim diyebilirim. daha çok "öeh napmış bunlar ya" tadındaydı sevdiğim grupların yeni albümleri. bu öyle olmamış, hakikaten god is an astronaut kendini çok hafif tekrar ederek, yaptıkları başarılı işlere bir yenisini eklemişler. ben beğendim.

favori: lost kingdom..
  • canlı canlı dinlemek için mart 2011'i beklediğim şarkı, hem de 3 gece üst üste dinleyeceğim.
  • albümle aynı ismi taşıyan parça müthiş bir bestedir kesinlikle. albümün en iyisi , yoğun gitar kullanımıyla (gruba göre yoğun tabi) insanın içinde fırtınalar kopartıyor.
hesabın var mı? giriş yap