şükela:  tümü | bugün
  • kendisi bir youtuber. ismini soyismini bilmem. videolarından anladığım kadarıyla biraz çocuklara yönelik çalışıyor. benim dikkatimi çeken nokta ise kameranın karşısındaki hal ve hareketleri. çok ilginç gerçekten.

buyrun bu da kanal linki
  • tercih döneminde mimarlık düşündüğüm sıralar youtube da göz gezdirirken karşıma çıkan ''mimarlık okumak (ya da okumaya çalışmak)'' adlı videosuyla gülümsetmiş enerjik youtuber.
    biraz lise psikolojisinden kendini arındırırsa (dersi kaynatmak, ergenlik dönemi ve benzer videolar) diğer videolarının devamı ile gayet eğlenceli bulduğum youtube kişisi.
  • gerçek adı ve soyadı ömer şanlı olan mimar adayı. yanılmıyorsam 1993 doğumlu. videolarını genelde liseli diye tabir ettiğimiz kitleye yönelik yapsa dahi oldukça samimi ve içten olan davranışlarıyla akılda yer ediyor.
    diğerlerinden ayrılan en belirgin özelliklerinden biri de hızlı konuşması sanırım. bunu akıcılığı sağlamak için yaptığını belirtmiş olsa da hızlı konuşması yüzünden videolarının sonunu getiremeyen kitlelere de rastlamadım değil.
    daha iyi tanımak için ağır sorular başlığı altında kendine yöneltilen soruları cevapladığı videosu izlenebilir.
  • youtube'a eğlenceli videolar yükleyen genç, güzel bir insan.

konuşması, hareketleri, videolara girişi, çok komik olmayan esprileri falan çok tatlı bir insan bence kendisi. enerjisini hissediyorsunuz ekran başında.

güzel bir videosu https://www.youtube.com/watch?v=ub8d9ybrnti

en çok güldüğüm videosu ahan da bu https://www.youtube.com/watch?v=9ikdquemdt8
  • enerjik,sempatik ve güler yüzlü mimar adayı...

youtube'a koyduğu videolar içten ve doğal.gerek okuduğu bölümün zorlukları gerek işlediği diğer konular olsun hepsi ilgi çekiçi.

keşke daha fazla ve sık video koysa da izlesek...

kesinlikle çok daha fazla takipçiyi hak ediyor.zamanla milyonları görebileceğini düşünüyorum.

temiz ve güleç yüzü,pozitif elektriği ve yorgun üniversite öğrencisi haliyle gerçekten çok sempatik.

bu adamla oturup kahve içmek,kanka olmak ve saatlerce muhabet etmek isterdim.istanbul'a yolun düşerse bekler seni pembe kader... fırlama arkadaş ve geyik yapacak dost kategorisi için favori adayım...
  • elini kolunu çok fazla sallıyor, bunu azaltmalı. bunun haricinde normal, güleryüzlü ve sempatik biri işte. zaten ilginçtir, adamı yerin dibine sokmamışsınız henüz, iyi gününüze denk geldi herhalde...
  • tam 4 ay aradan sonra yeni video atmış. çok da güzel olmuş. burayı okuyosan seni seviyoruz dostum. bize umut vermeye devam et.
  • bulduğu kendine özel konuşma stiliyle, iyi kalpliliğiyle, yakışıklılığıyla, mimarlığıyla tutmuş vlogger.
  • neden eğlenceli bulunduğunu anlamadığım youtuber. sempatik falan da değil.
  • son yayınladığı videosunda müzikli goruntu akarken markete girip tezgahtan pinar sutu almasi, ardindan geri koyup yoluna devam etmesi beni sifli sifli güldürmüş guzel videolar ceken guzel insan.

ve sevgilisi var sözlük :(