şükela:  tümü | bugün
  • 14 şubat'ta vizyona girecek olan sinema filmi.
  • başrollerini onur tuna ve tuvana türkay paylaşırken filmin kadrosunda sermiyan midyat, durul bazan ve altan erkekli yer alıyor. filmin sloganı yılın en ağır romantik filmi
  • yıllarca dinlediğimiz aslı ile keremin aşk hikayesini konu alan film, mucize doktor dizisinin yakışıklı oyuncu onur tuna ve tuvana türkay yer alıyor. liatris yapıma ait sinema filminin yapımcısı ise ruhi aliyeva
  • deniz denizciler'in yazıp yönettiği ağır romantik, birlikte olacağı insanın centilmen ve romantik olmasını bekleyen aslı ile aslı'ya karşı ince ruhlu olan fakat büyük bir kapkaç çetesinin liderinin oğlu olduğunu aslı'dan saklayan kerem'in hikâyesini anlatıyor.

vizyon tarihi: 14 şubat 2020
    türkiye dağıtım: cj entertainment turkey
    şirket: liatris yapım
    tür: romantik, komedi, dram
    yapım yılı: 2019

filmin konusu:

“aslı, sanata düşkün bir anne ve profesör bir babanın, konservatuvarda okuyan genç kızıdır.

bir gün beyoğlu’nda yürürken, kapkaççının gazabına uğrar ve çantası çalınır.

korku ve panik içindeki aslı’ya, hayatın akışı içinde büyük aşkı olacak kerem yardım eder ve hemen çantasını bularak ona teslim eder.

bu zorunlu tanışmadan sonra aslı ve kerem görüşmeye başlar ve evliliğe kadar giden romantik bir ilişkiye başlar.

kerem, aslı’nın hiç alışık olmadığı ve bilmediği bir dünyadan gelmesine rağmen kendini büyük şirketlere danışmanlık yapan finans uzmanı olarak tanıtır.

kerem’in babası, istanbul’un en büyük kapkaç çetesinin başındadır.

aslı’nın dayısı olan emniyet müdürünün en büyük takibi ise bu kapkaç çetesini çökertmek üzerine kuruludur.”

yönetmen: deniz denizciler
    oyuncular: onur tuna, tuvana türkay, altan erkekli, durul bazan, sermiyan midyat, semra dinçer, gazanfer ündüz, servet pandur
    senaryo: deniz denizciler
    görüntü yönetmeni: barış ışık
    müzik: yıldıray gürgen
    vizyon tarihi: 14 şubat 2020

filmin teaserını buradan izlemek mümkün.
  • sevgililer gününde vizyonda olacak eğlenceli fragmanı olan film
  • 14 şubat 2020 vizyon tarihli filmin fragmanını buradan izlemek mümkün.
  • çok kötü bir filmdi. hani insanların emeğine saygı duymak gerekir ya, ben işte onu bile duyamadım maalesef. oyunculukları ön planda tutabileceğimiz bir olay örgüsü- hikaye de yoktu aslına bakarsanız. ama bu filmi tam zamanında yayınlatıp, insanları da 14 şubatta salonlara bir şekilde doldurmayı başaran kişileri tebrik ederim.
    not: boğaz manzaralı sahnelerde istanbul çok güzeldi, özlemişim...
  • çok kötüydü.

hani genelde verilen paraya, ne bileyim harcanan zamana falan üzülürsün. ben para almış olmalarına rağmen oyunculara bile üzüldüm.

gitmeyin. sevgiliniz "aşqıım buuunaa gideliiim" derse ağzına kürekle vurun. o derece.
  • film çok mu güzel yoksa imdb'ye bir haller mi olmuş? filme 310 kişi oy vermiş. şu anki puanı 9.5/10. aha da link.

ekşiciler bu filmi çok beğendi de yoksa çaktırmayıp söylemeye mi utanıyor lan?
  • ne romantik ne de komedi olabilmiş bir filmdir. konu sıkıntılı, konunun işlenişi sıkıntılı.

girişte karşılaştığım neredeyse boş salonu hafta içi boşluğu sandım ama inanılmaz kötü olmasının etkisiymiş.

ne zaman bitecek diye bekleye bekleye bitirdim filmi.