şükela:  tümü | bugün
  • ufak da olsa yardımcı olmak istediğim tertemiz yüreği gözlerinden belli delikanlı. umarım valilik bu genç dostumuz ve hasta annesi için yardım yollarını bir an önce açar.
  • davarlar tarafından saldırıya uğrayan işitme engelli bir kardeşimiz.

bu davarlardan birinin çukurova tıp fakültesi öğrencisi olması da ayrı bir ironi. nasıl bir şehir ise havasını soluman yetiyor manyaklaşmak için.
  • ahbap, agit acun'un hukuki süreçte yanında olacağını ve 1 yıllık özel eğitim masraflarını üstlendiğini bildirmiş

(bkz: ahbap)

şeyler tarafından saldırıya uğramış engelsiz, insan
    edit: tanım
  • beşiktaş taraftarıymış.

çarşı grubu şu olaya da duyar gösterse fena olmaz diyorum.
  • minibuste birden fazla kisi tarafindan olduresiye dayak yiyen 20 yasinda engelli bir genc. olay yeri adana
    abi ismail acun ile muge anli ile tatli sert´ in bugunki konugu
  • şu an müge anlı'da agit, cihaz takmışlar, artık duyuyor ve konuşmaya başlamış. gözlerinin içi gülüyor. açıktan lise de okuyacakmış.

ülkede güzel şeyler de oluyor. her şerde bir hayır vardır işte bu da onlardan biri.
  • fırat günayer‘in verdiği habere göre iç saha maçlarımızı* ücretsiz izleyecekmiş.

onu dövenler şuan tutuklu iken bu kardeşimizin hayatında olumlu gelişmelerin olması gerçekten sevindirici.
  • http://www.sozcu.com.tr/…kkinda-sorusturma-2197659/

hırsız olduğu söylenen kişi. görüntülere göre dayak yediği heriflerden birinin parasını aşırıyor. kimseye acımayacaksın arkadaş.
  • yalancı bir hırsız.
  • bana 4 kişi bi ton dayak atacak, onlardan biri cüzdanını düşürecek, o cüzdanı bana verecekler...
    ben o cüzdana tecavüz ederim olm parasını almayı bırak. diyelim ki suçlu, dayak atan orçoları temize çıkartmaz.