• ülkenin geleceğiyle ilgili kaygılandıran bir başka durum. yüksek enflasyon cinsel ürün fiyatlarını da fena vurdu. bildiğin plastik bir ağız topu olmuş 35 tl, geçen yıl bu zamanlar 22-23 tlye alınabiliyordu. maliyeti taş çatlasa 2-3 tl. bari cinsel ürünlerde dışa bağımlı olmasak keşke. büyük ölçüde çin malları var piyasada. ağzımıza ne girdiği belli değil.
  • ağız topu dedik ama bu fiyatlarla bildiğin götümüze giriyormuş da neyse en azından bu benim ilgi alanıma girmiyor.

bana girmeyen top bin yıl yaşasın!* şaka şaka, allah fantezisi olan din kardeşlerimizin yardımcısı olsun.*
  • fikret abi'yi çok etkilemiştir.
    "ağız topu fiyatlarının artması g.t toplarını ve 5'li kuku toplarını da etkiler" dedi kahvede. onun da bildiğinden değil gizli gizli grinin elli tonu okuyor, hüseyin abi yakalamış.
  • şişme kadın alınca ağzında topuyla birlikte geliyor. geçen kampanyaya denk geldim önüne de vibratör sokmuşlar. bi götünden kamçı çıkmadı.
  • gag olarak herşeyi kullanabilme imkanı olduğu için gereksiz harcamaların fiyatının artmasıdır.

kişisel tercih: sport sox
  • ağız topunun cinselliğe ne faydası varki ?

ciddi ciddi soruyorum cahilliğimi bağışlayın,yani koşu beygiri gibi, gem vurulmuş bi kadın bundan ne zevk alır, bunu siken adam ne zevk alır?
  • sözlükçüler durumu biraz hafife alsalar da bdsm dediğim hadise ağız topu olmadan olmaz. gag adını da verdiğimiz bu meretin kullanıldığı evliliklerde çiftler daha mutlu. fantazyalar daha renkli.
  • başlığı dört yıl önce açmıştım. o dönem delikli deri ağız topları 35 tl idi. bugün 160'tan aşağı alınamıyor. gerçek enflasyon oranı hakkında önemsediğim bir veri.
hesabın var mı? giriş yap