şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ağlayamamak)
  • aglamamak isteyip ağlamak tan daha tercih edilebilecek eylem(sizlik).
  • zaman ve mekan uyumsuzluğu ya da uzun süre içinize attığınız duygularınızın artık hep orda kalmak istemesi yüzünden yaşanabilecek durum.
  • spor spikerlerimizde son zamanlarda sik¢a rastlanan bir durumdur. henuz aglamak isteyipte bunda muvaffak olabilen ba$arili bir spikere rastlanmami$tir. bu bir rahatsizlik olabilecegi gibi yeteri kadar istememekten de kaynaklanabilir.
    (bkz: aglamak istiyorum sayin seyirciler)
  • - bana evet dedigin gun var ya...
  • çok acıklı bir durumdur, kahırdan aglamak isteyen kişi soğukkanlılıkla tezini savubr. o an yapması gereken budur. sonra uygun bir yuvalet molasında bşalma anına doğru sürüklenir.
  • ya$la ve deneyimlerle birebir ilgili olan gözya$larının kuruması durumu.
  • rahatlama isteğinin vücut tarafından ters tepilmesi.
  • fettan hemşirelik yaptığım iki hafta içinde inanılmaz eğlensem de son dakika beklenmedik şekilde başıma gelen olayların sürüklediği sonuca götüren sebep; yatar hastadaki uzaylı bozması minik kedinin gündüz gece şımartılma yemeğine bakmaı kumunu değiştirme özenli işlerini yapmak için girdiğimde sabah çıktığı ameliyat sonrası sıcak kalması için sarıldığı örtüsünü araladım "kidi kidii" diye seslendim ama tepki vermedi, anesteziden nazlı uyanıyorsunuz minik bayan çirkin olduğunuz kadar uyuşuksunuz diye mıncık mıncık yaptım ama hareket etmedi, durdum "ama sen ölmüşsün" dedim kafasını çevirip evet diye cevap bile vermedi; hemen gidip çağırdım birilerini baksınlar benim histerimden yanlış anlamış olduğumu söylesinler diye ama kaldırdılar kolundan tutup kaskatı kesilmişti, gözümden yaş süzülecekti ama ben de kaskatı kesilmek zorunda kaldım çünkü görseler sen nasıl bu işi yapacaksın her seferinde böyle koyuverirsen soğuk kanlı olamayacaksan cikcikcikcik üstüme üstüme geleceklerdi ben de tüm yaşların süzülüş titremesini içimde hissederek kaskatı kesilip insanların arasına karıştım, akşam eve dönerken de hikayesini yazdım karakterlerini çıkardım belki bundan iyi birşeyler çıkar diye göreceğiz.. ağır bir şey ama ağlayıp isteyip de ağlayamamak, tuttuğunuz her an sonrasında büyük bir kopma noktasıyla boşalır..