şükela:  tümü | bugün
  • var böyle bir şey. berbat bir duygu..
  • sebebini öğrenirsem ufkum iki katına çıkar mı bilmiyorum ama ağlamak yetmiyormuş gibi bir de şakaklara vuran şiddetli baş ağrısı hiç çekilmiyor. kolay kolay ağrı kesici kullanmayan biriyim, uyumadan da geçmiyor. daha saat 16:30 len! kim uyuyacak şimdi?

sanırım basınç, burunların tıkanması gibi sebepler hönkür hönkür ağladıktan sonra başı ağrıtıyor...
  • başa gelmek deyimi vardır ya, tam anlamıyla yaşarsın o an. ağlamaktan davul olmuş, buzun bile indiremediği gözlerin üstüne çok daha güzel olur. dışarı çıkmak istemezsin
    saçma sapan bir sebepse eğer daha çok kızıyorsun kendine. hele ki biri içinse. bu biri de öyle kalbini açtığın sevgili olduğun biri değil ha, güvendiğin biri. en samimi hallerinde konuştuğun biri. onun tekmesi öyle ağır oluyor ki. bir de biliyorsun o sana yaptığının bir saniyesini bile düşünmüyor, çoktan unutmuş. daha çok yanıyor canın o zaman. yitip giden zamana da ağlıyorsun. dalga geçtiği sonra üzülsem üzüldüğüme üzülsem tam manasına kavuşuyor. vücud buluyor sözler. ağrı ise duruyor öyle. ne eksiliyor ne artıyor.

bir ara azalıyor gibi hissediyorsun, sonra bir bakıyorsun o acı hareket etmiş kalbine gelmiş. bir daha güvenemiyecek bu bünye kimseye. kimseye yakın olmayacak artık.
    birisi hiç farkına varmadan birinin neşesini diri diri gömüyor. ve neşesi gömülen, onu sessizce uğurluyor. o baş ağrısı ise her an dün gibi hatırlanıyor. ağrı geçse bile, ağrıyla yaşanan histen geçilmiyor
  • baş ağrımasından çok bende kendisini beyin uyuşması şeklinde gösteren durum.
  • sonrasında hemen uyuma şansın varsa en güzel uykulardan biri olur o uyku. tabii uyandığında patates yumrusuna dönmüş, kırmızı gözlerini görmemek için aynaya bakmayacaksın.
  • birkaç gün devam ediyor bende, uyuyayım geçer diyorum fakat nafile, göz ve kafa ağrısıyla çok sersem bir şekilde uyanıyorum, alkol kullananlar sabahları nasıl ağrı çekiyorlarsa bu da öyle sanki. bana ağlarken ciddi ciddi eyvah birazdan başım ağrıyacak yine diye düşündürten ağrıdır.