• kedi olalı bi fare bile yakalayamamıs tersine bedeninde bir insan ruhunu hapsetmiş ve apartman köselerinde cılgınlar gibi debelenen hayvanın cıgırtısı.

(bkz: anırmak)
  • sinir ve gerginlikten aglayamayan ama aglayinca rahatlayacagını bilen kişinin, gercek dostuna soyleyebilecegi cumle.
    emir gibi gorunse de yakarıştır aslen
  • yusuf un ses olarak kendini aştığı cemin de gayet başarılı sözler yazmış olduğu raindog ya da yeni adı ile zakkum parçası..dinledikçe insan daha da seviyo gerçekten çok güzel duyduğuma göre yeni bi şarkı daha yapmışlar henüz ulaşamadım ama tahminimce o da iyi olmuştur
    bu şarkıyı www.aglatbeni.da.ru sitesinden indirip dinleyin ağlayın mest olun..
  • sözlerini de yazayım tam olsun fasilitesi:

uykunda izledim seni, masum ve bir başına...
    bak demin gülümsedin dokununca dudağina..
    bir ayrilik mı eksik yüzünün kivriminda?
    yarin uyandiginda, benden kalacak o da...

bir fotoğraftir belki bende kalacak olan
    ilkbaharda çekilmiş sonbaharda yakilan
    kör baliklar gibi ağlara takilan..
    sigaramin ucunda derdimi harmanlayan

ben kendim yapamadim
    bari sen ağlat beni

ağlat beni ağlat beni
    ağlat beni ağlat beni

mevsimler geçecek
    sesler silinecek
    gözyaşlarin düşecek
    yanaklarin nemlenecek
    ama bir gün gelecek
    tekrar yüzün gülecek
  • ilk dinlendiğinde pek bir şeye benzetilmeyen ama defalarca * dinlenme sonucunda, hoşa gidilip üstüne üstlük dinlenilmeye devam edilen şarkı. ayrıca her ne kadar yusuf demirkoldan hazzedilmese de yorumu hoşa gitmektedir.
  • bu aralar "düzgün albüm edinip eskitmeden dinleyeyim" çabaları boşa çıkan ve kafama göre albüm bulamayan bir bünye olan bana ilaç gibi gelen şarkı.(bir gün bu yusufun söylediği bir şarkıyı diline pelesenk edeceksin deselerdi inanmazdım anne...)
  • sözleri harun kolçak a yazdığı, müziği eser taşkıran a ait olan, harun kolçak'ın müzisyen albümünün bana göre en damar şarkısı.

ağlat beni sana da bu yakışır
    insan bu elbet buna da alışır
    bela oldun zaten başıma
    git gidişin aslında benim kurtuluşumdur
  • aglatma potansiyeli yuksek olan sarki.. sezen aksu'yla, harun kolcak'in zihinlerine dillerine saglik..
  • bazı yerlerinde, yine harika bir harun kolçak şarkısı olan korkuyorumun tadını aldıgım şarkı.
  • grubu canlı canlı izleyenlerin "yusuf ağlat beni, yusuf ağlat beni" diye bağırmalarının sebebi olan, eski raindog yeni zakkum şarkısı.
hesabın var mı? giriş yap