şükela:  tümü | bugün soru sor
 • video: http://www.youtube.com/watch?v=56icj3-6zoi

  "90 li yillarda istanbulda universite ogrencisi olmak, asik olmak, para olmayinca istiklal deki hassiktir bara gidip ucuz bira icmek, para olunca kemancidaki iyi gruplari dinlemek, teomani meshur olmadan once kemancida dinlemek, bazen eski kemanciya gitmek, derslerden kalmak, istanbulu 90 larda universite ogrencisi olarak yasamak... istanbulu 90 larda universite ogrencisi olarak yasamak, asik olmak, kendinden emin olmasak? da umursamamaya calismak. istanbulu 90 li yillarda yasamak.. aq yillarin.."
 • bazen kendisinden çok ona verilen beğeni oyu insanı etkileyen yorumlardır.

  video:
  http://www.youtube.com/watch?v=sumca--ejoc

  yorum:
  "elizabeth, i know this is your favorite video. if your out there, i hope you see this comment. i will love you forever. you got me thru the good and the bad and you will always have a part of my heart for that. i hope you are doing well and everything is ok. i love you babe. <3 this one is for you ~nick~

  if you guys can have a heart thumbs this up it would mean the world to me. i know she watches this video like 10 times a day. i would love for her to see this comment. thanks to you all..."

  meali:
  "elizabeth, biliyorum bu senin favori video'n. eğer oradaysan, umarım bu yorumu görürsün. seni sonsuza dek seveceğim. iyi ve kötü pek çok şey atlatmamı sağladın ve bunun için kalbimin bir parçası hep senin olacak. umarım iyisindir ve her şey yolundadır. seni seviyorum bebeğim. bu senin için. nick.

  siz de eğer kalbe ("like" oyunun kalp simgesini kastediyor) dokunabilirseniz bu benim için dünyalar demek olur. biliyorum o bu video'yu günde 10 defa kadar izler. bu yorumu görmesini çok istiyorum. hepinize teşekkürler..."

  genelde beğenmeyip kötü oy verenlere karşı yazılan yorumlar top comments listesine girerken böyle bir yorumun, hem de 5 günde 310 beğeni oyu alması hoşuma gitti doğrusu. youtube'da böyle bir dayanışma olacağını sanmazdım. siz de o kalp simgesine tıklayıp yorumunu top comments listesinde en yukarıda tutarak nick kardeşimizin mutluluğuna katkıda bulunabilirsiniz efendim. sevenler kavuşsun. ve de elizabeth bu 5 gün içinde youtube'dan video indirmeyi öğrenmemiş olsun.
 • video:
  http://www.youtube.com/…sxjkv0vojha&feature=related

  queen- i want to break free [live]

  yorum:
  "dear aids... go fuck yourself!!!!!!!!"
 • video:
  http://www.youtube.com/watch?v=berl-80epmg

  jo stafford - you belong to me

  yorum:
  this was my wife and my? song,back in the 50's just before we were married.. she's gone now,but not forgotten.. love you baby..
 • "5 yıl kadar önce ona kol düğmeleri hediye etmiştim.. geçenlerde bir resmine dikkat ettim, takmış... ama eşi ile çekildiği bir resimdi... hayat bizi nerelere savurdu sevgilim...... pişman mısın sahiden? yine de özledim ... uzakta da olsan, başkasıyla da olsan ben hep seninim. ölene dek mutlu ol. kim bilir, belki bir gün bu şarkının altındaki yorumlara bakar görürsün; nagihanın seni çok özledi..?."

  kol düğmeleri
 • ağlatmasa da üzmüştür.

  sezen aksu - sen de benim kadar gerçekleri görüyorsun

  yorum: yıllar geçer herkes her şeyi unutur ev, iş, kadın, adam, ekmek bayramlar mevsimler 12 yıl gelir geçer sen kızını büyütürsün ben oğlumu... mutluluklar dilerim. seni hiç unutmayacağım farklı şehirlerde farklı dünyalarda olsak da...
 • imlasına dokunmadan paylaştığım şu yorum her ne kadar ağlatmasa da bu kategoridedir.

  --- spoiler ---

  bundan üç ayönce kızılay giyim kutusunu patlatan suriyelilere engel olduğum için kolumdan bıçaklandım polise gittim o halimle yemediğim hakaret kalmadı bi saat ensar muhacir nutuğu dinledim.bizim başımızı derde sokma diyerek o halde şutladılar beni.sakın arkana bakma başkan ne mal nede can güvenliğin var .sakın arkana bakma.
  --- spoiler ---?