şükela:  tümü | bugün
  • seven erkeklerin çok iyi bildiği yollardır.

mesela benim sevgilim bu konuda mükemmel. öncesinde heartattack in a layby mi dinledim ne yaptım da o kadar üzüldüm hatirlamiyorum ama bi anda ona sarilip "biz birlikte yaşlanacağız değil mi" dedikten sonra hıçkırıklara boğuldum.

ben böyle bir durumla karşılaşsam dizlerimin bağı çözülür kekelemeye başlarım lakin kendisi büyük bir soğukkanlılıkla hiç duraksamadan "birlikte yaslanicaz tabi, el ele tutuşup hacca gitcez seninle prenses" demesin mi? agsjsbsksbsvsnsk allahim nerden aklina geliyor o laflar bi de nasil küçük çocuklar gibi neşeli neşeli söylüyor bunları. gözümde yaşlarla kahkaha attirmayi basariyor bana her seferinde. hayir ben ağlarken niye gülüyorsun diye kizmak istiyorum ama kizmak ne mümkün gülmek dışında bir sey yapamıyor insan.

bu vesileyle kendisini çok sevdiğimi hepinizin huzurunda bir kez daha söylemek istiyorum. iyi ki varsın tatlı surat.
  • sarılıp beraber ağlamak.
  • kafasına çekiçle vurun.
  • (bkz: ıslak kürek)
  • ağlayan birini sakinleştirmeye çalışmak genelde daha çok sinirlenmesine sebep olur. bu nedenle en doğru yol ağlamasının durmasını beklemektir.

tabii bu durumda kadının ben ağlarken benle ilgilenmedin tribine katlanmak gerek.
  • kulağının arkasından kredi kartı çıkartarak 4 saniyelik sihirbazlık gösterisi yapmak.
  • -ya ne var bunda?
    -anliyorum
    -sence de abartmiyor musun? ve türevleri değildir mesela.
    samimi olun, hissedin, gönülsüz yaklasacaksaniz, ağladığı sebep her ne ise küçümseyeceksiniz cok afedersiniz ama siktir olup çıkın oradan bu bile daha makbul.
    şahsen ben öyle bir modumu hicbir erkeğin görmesini istemem.
    gördüğünü farzediyorum vay efendim susturmaya çalışsın, ağzından kelime çıksın istemem.
    yürekten gelen bir sarılış, bir dokunuş kelimelerin çok ötesindedir bu tarz anlarda.

bende, empati kurarak (sinirden ağlamiyorsa şayet), sevdiceğime bu şekilde destek olmak isterim.
    edit: hicbir sevdicek ağlamasın tâbi swh
  • isiniz zor be gencler.
  • üstüne işeyin
  • neden ağladığı bilinmez ama türk kızından söz ediyorsak şımarıklık ve narsistlikten ötürü ağlıyordur. eğer ciddiye alıp "dert etme ben varım sevgilim" dediğiniz bir anda bahane yaratıp götünüze tekmeyi vurabilir. yapacağınız tek şey mümkün olduğunca takmamak... saldırgan bir köpek gibi size saldıracaktır. elinize taş alın, hafif eğilin, sakin bir şekilde olduğunuz yerde durun. dost olduğunuzu kavrayıp fabrika ayarlarına geri dönecektir.