• senelerce başkaları sikilirken ses çıkarmayan kesimin feryadıdır.

(bkz: su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim)
  • "bizi hiç görmedi, fakir fukaraya hiçbir şey, oğlum böyle böyle"

beter olsun. üç kuruş parayı da eline verseler yine oyu basacak amk koyunu.

allah belanızı versin.
  • muhtemel bir fetullahçı kadının feryadıdır.

(bkz: svihs)
  • görüntüleri izlerken üzülmemek...

duygularımızı bile bizden almışlar, hiçbir şey hissetmiyorum artık.

tüm destekçilerinin sonunun bu hale gelmesi dileğiyle.
  • başına gelince anlamış. yapacak bir şey yok oğlun için üzgünüm teyze ama akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş...........
    benim senin oğlundan önce üzüleceğim yoldaşlarım var ama ali ismail gibi berkin gibi
  • hatanın neresinden dönülürse kârdır.

aferini hak etmiştir.
  • akp'lilere gösterilmesi gereken teyze. görsünler ki korksunlar, bizim gibi ''halk'' olduklarını anlasınlar.
  • bizim kültürümüzün klişesidir; kötü şeyler kendi başına gelmeden empati yapamaz bu milletin çogu. buradaki teyzenin de olayı bu olmuş, tam bir mikro türkiye örnegi. ergenekon, balyoz derken kaç insan gururuna yediremeyip intihar etti, o zamanlar sıra bize gelmez diyordu bu insanlar. öyle olmuyor işte keser döner sap döner hesabı.
    ben yine de üzülüyorum haksız yere zulüm gören her insana.

ayrıca bir gün sıra asıl zalimlere de gelecek. o yüzden; hayırlı günler diyelim herkese.
  • bu teyzenin çocuğu şu an silivride olmasaydı, teyze yine ortamlarda çok sevdiği zatı muhtereme laf kondurmayacak, can canhıraş savunacaktı.

teyzeciğim sizin kast sisteminiz ile devam edeyim,

dünyada yaptıklarınızın cezasını dünyada çekeceksiniz, kendi çocuğunuzun geleceği için başka anaların çocuklarının kanına giren adamları sevdiniz, başka gariplerin analarına meydanlarda yuh çektiniz.

daha da beter olmanı diliyor, varsa en küçük hakkımı helal etmiyorum.

edit: canhıraş
  • *bugüne
    *kadarki
hesabın var mı? giriş yap