şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "nakarat"ı 3/4, diğer bölümleri 4/4 olan bir şarkıdır.
  • az sonra çekilecek olan aglama sahnesi için yerini almı$ aktörün/aktrisin yönetmene sordugu soru
  • bu şarkıyı söylerken bendeniz'in sesi tıpkı ama tıpkı sezen aksu gibi çıkıyo. normalde de benziyo ama bu şarkıda nerdeyse ayırt edilemiyo. bir de şarkının sözleri sezen aksu'ya daha bi uyuyo sanki. güzel şarkı
  • bendeniz kisisinin bir sekilde soylemeyi basardigi 90 sonrasi turk pop tarihinin en iyi sarkilarindan biri..sezen aksu sarkisina benzer herseyiyle..sozleriyle vokaliyle..belki ondan sevilir belki ondan sayilir..bu arada bendenizden nefret ediorum..keske sesi kisilsa..sözlerini yazmak isterim bu enfes sarkinin (ya bendeniz soyluo bunu off ulen)

ağlayayım mı

ağlayayım mı devrilen yıllara
    göz yumdum sade bir kaç anıya
    utanma sıkılma benden mecburum
    olgunum anlarım derdinden yorgunum

bazen utanıyorum sevgimden
    bazen korkuyorum ölümden
    neler geçer yar sözünden
    hüzün geçer gül yüzünden

yaşın kadar geçtim sevgiden
    her sevgi değildi böyle derinden
    önce heyecandan sonra yaşlılıktan
    titriyor titriyor titriyor ellerim
    ne olur kızma!

genç değilim ki sevgilim
  • bendeniz in olağanüstü güzellikteki hicaz şarkısı. ilk albümünde vardı, sonra kurtulamıyorum albümünde tekrar yorumladı. bendenizin en iyi şarkısı olma etiketini yıllardan beri üzerinden atamadı...işte buna ağlanır.
  • (bkz: ağla ağla geçer) şeklinde cevaplanabilecek soru. aynı zamanda bendeniz'in adını duyurduğu şarkısıydı. sözleri şöyledir;
    ağlayayım mı devrilen yıllara
    göz yumdum sadece birkaç anıya
    utanma sıkılma benden mecburum
    olgunum, anlarım derdinden.. yorgunum
    bazen utanıyorum sevgimden
    bazen korkuyorum ölümden
    neler geçer yar sözünden
    hüzün geçer gül yüzünden
    yaşın kadar geçtim sevgiden
    her sevgi değildi böyle derinden
    önce heyecandan sonra yaşlılıktan
    titriyor titriyor titriyor ellerim
    ne olur kızma
    genç değilim ki sevgilim.
  • uzun bir sure ismini aglamali miyim diye bilmi$tim o yuzden sozlerini aysel gurel degil de isaac asimov yazmi$ gibi gelirdi.
  • her sevgi değildi böyle derinden...

sözlerinin peşinden gelen iç ürpertisi.