şükela:  tümü | bugün
  • arabalar konusunda bilgili bir yazar.
  • an itibarı ile hepi topu 15 entry sahibi ama şimdilik hiç de fena yazmayan yazar..
  • otomobil teknolojileri konusunda sözlüğün en güzel yazılarını yazan adam. bu kadar bilgi, bu kadar güzel anlatım için teşekkür ediyorum. otomobilleri seven herkese tavsiye ederim, uzun zamandır herhangi bir konuda bu kadar temiz ve anlaşılır yazan adam görmemiştim. bravo.

not: yazmayayım yazmayayım dedim ama dayanamıyorum. oto boka link verenler, internette sürekli aynı cümlelerle araç tanıtım bülteni yazıp konunun hakimi rolü yapanlar da oturup okusun. zibidiler sizi.
  • kullandigim araclar hakkinda, kafama takilan, cozemedigim sorular oluyor, mesaj yoluyla ulasiyorum kendisine ve sag olsun kirmiyor uzun uzun cevapliyor, otomobilleri daha da sevdiriyor.

turkiye'de, otomobiller hakkinda bu kadar ince detaylara inip, bu kadar keyif verici yazabilecek (yazan degil yazabilecek) kac kisi vardir bilemiyorum.

ayrica kendisinin muhendis oldugunu dusunuyorum :)
  • yazdıgı araclar hakkında cok ayrıntılı bılgıler veren ve keyıfle okunan yazardır. yazdıgı konuyla ılgılı kafanızda soru ısareti bırakmıyor.
  • bildiğin arabadan anlayan yazar. benim gibi arabayı gaz ve frenden ibaret sanan kişiler için gayet öğretici bilgiler paylaşıyor. olurda ilerde gücüm üst segment bir araca yeterse kapısını tırmalamayı düşünüyorum.
  • araba tutkusu ve bilgisi yazılarından anlaşılan yazar. detaylarda yakaladıkları güzel.
  • her gün yeni birşey yazmış mı diye baktığım yazar. süper yazıyor. uzun yazmasına rağmen yazıları hemen okunup bitiyor. keşke daha sık yazsa.
  • muazzam bir otomobil bloguna imza atmış. son yılların en iyilerinden(aslında en iyisi diycem ama mehmet, sinan, muhip ve ismaile ayıp olur) . eğer otomobillere biraz ilginiz varsa bu blogu okuyun işte. birde otoparkı okuyun birde ismailin blogunu. hatta bunları iyice bir okuyun sonra tekrar görüşelim.
  • otomobil konusunda sözlükte tek geçeceğim yazardır kendisi. merak ettiğim modeller bir yana, dacia logan hakkında yazsa bile okutur, o derece detaylı ve doyurucu yazıyor.