şükela:  tümü | bugün
 • bir punk gurubu.pek alakam olmasa da eğlenceli insanlar.
 • "riot riot up start" ismli albume sahip olan grup
 • çok baba new york hardcore grubu
 • 80'lerin ilk çeyreginin sonlarina dogru kurulmuş olan bu grup,en eski hardcore gruplarindan bi,ridir.bunu şuan aktif olması sebebiyle kimsenin farkında olmaması gayet normaldir ki,grup kesinlikle yaşayan efsanedir.yaşıtları olan negative approach minor threat gibi gruplar çoktan mefta olmuştur.ilk hardcore konseri afişlerinde agnostic front u da gördügünüzde sakın şaşırmayınız.
 • eskimis bir gaz pedalidir ama hor görmeyin, basin. bakin 250 kadrani görüyor musunuz görmüyor musunuz... hareketli bir seyler yaparken dinlerseniz yaptiginiz sey her neyse daha zevkli olacaktir. hatta kendinizi alninizdan öpülmüs hissedebilirsiniz (yaptiginiz sey tarafindan).
 • ne kadar uzak olsakta* her zaman kendime yakin hissettigim, her zaman yanimda olan. ve 3-4 senedir yasadigim en gusel dakikalari paylastigim insan*. ayrica konser ortamlarinin aranilan adamidir ve violent dancing de rakip tanimaz. eger pek samimi deilseniz uzak durun. samimiyet kurmaya calisiyosaniz icten olun. samimiysenizde guvenebileceginiz en nadir insanlardan birisidir*. ayrica muzik sevkine guvendigim nadir insanlardandir, tanigim en saglam agnostic front fanidir. hatta ortamda agnostic inan diye taninir.
 • bu adam bir aralar "bak sana bişey söylicem" diye mesaj atıp, sonra da offline oluyordu, sinir içinde bırakıyordu beni ama alıştık artık her türlü deliliğine. hatebreed'i kendisinden aldığım gazdan sonra dinlemişliğim ve sevmişliğim vardır, teşekkür ediyorum kendisine.
 • varoşcore un nadir temsilcilerinden*dir kendileri.çok iyi bir dost ve hafız olan bu insan kesinlikle en güvendiğim insanlar arasındadır.son zamanlarda kendine iyice alkole vermesi her nekadar canımı sıksa da, birlikte iyi içiliyo bu herifle.fakat yanında bide carlos da oldumu azıtıo pezevenkler.yerde falan sürüklemeye başlıyolar insanı.
  (bkz: kirvo)
  (bkz: galatasaray)
  (bkz: ispirto)
  (bkz: köpek öldüren)
  (bkz: alti sifir)
  (bkz: 1 numaralı insan)
 • agnostic front memleketimizde de,gavuryada da suan belki de en cok bilinen hardcore gruplarından biridir.ama cogu kisi grubun ilk hardcore gruplarından biri oldugunu bilmez.1982 de kurulan grup cogu kisinin sandigi gibi ilk new york hardcore gruplarından biri degildir.topluluk manhattan’ın dogu kısmında kurlmustur.new york scene e çesitli eleman degisiklikleri yüzünden 90 lara girerken katılmıslardır.

  grubun ilk ürünü 1983’te “united blood” ep sidir.grubun kurucuları ise efsane iki isim ise gitarist stigma ve roger miret tır.grup bir sene sonra ratcage records tan ilk full lenght albumleri “victim in pain” i çıkarır. 1996 da en çok satan lp leri “cause for alarm” yayınlanır.bu sefer ki label combat core records tur.aynı sirket bir sene sonra “liberty and justice for all” isimli lp yi basar.buarada bu çıkan 2 albümün yayınlıyıcısı combat core records zamanın en büyük heavy metal label ı combat records un bir yan koludur.daha sonra 80lerdeki son ürünleri “live at cbgb’s” lp leri ciktiktan bir sene sonra vokalist roger miret uyusturucu yüzünden 18 ay hapis yer.hapishanede de söz yazmaya devam eden miret çıkar çıkmaz grupla çalısmalara baslar ve relativity records destegi ile 1992 de bir lp album(“one voice”) daha çıkarırlar. ardından bir sene sonra aynı labeldan last warning adında bir lp album daha yayınlanır.93 e girerken agnostic front son konserini vermistir.bunun üzerine stigma roger miret ın kardesi freddy ile madball da çalmaya baslar. daha sonra grup 1997 de toplanarak epitaph records etiketi altından tekrar calismalarına devam eder ve grup hala aktiftir.