şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yüzyılın ilacı! pms' ye cözüm olarak geliştirilen ilac nihayet üretilmiş. nedense kadınlardan cok erkekler alacakmıs gibi bir his var icimde. hepimize hayırlı olsun.
 • premenstrual sendrom*, siklus* bozuklukları, mastodini*, hormonal dengesizlikler, endometriyozis*, rahim kistleri ile erken menapoz ve menapoz tedavilerinde, özellikle de dismenore* tedavisinde kullanilan dogal bir ilac, bir nevi kurtarici.

  hayit meyvesinin etkisi, inip cikan bir piston gibidir. sivri yerleri düzlestirir, cukur yerleri ise yükseltir. özetle, hayitin hormonlari dengeleyerek bu ve bunun gibi rahatsizliklarin düzelmesinde yardımci oldugu söylenebilir.

  sabahları ac karnina bir miktar sivi ile, 3 ay süresince ara vermeksizin menstruasyon günleri de dahil olmak üzere kullanilmalidir. semptomlarin düzelmesi veya kaybolmasi durumunda bile tedaviye devam edilmelidir. tam bir tedavi icin en az 6 ay boyunca günlük kullanimi gerekir. ilk iki ay icerisinde olumlu etkileri görülür. ilac fructus agni casti* ekstresini icerir. ilacin icerigi icin ayrintili bilgi (bkz: hayit). muadili diger ilaclar ise "agnus castus stada" ve veya naturel'den "hayit meyvesi-vitex" dir.
 • çok büyük ümitlerle ilk hapını yuttuğum ilaçtır. default olarak neşeli biri olarak gönderildiğim şu yeryüzünde ayın belirli zamanlarında insanlıktan çıkıyorum. kendimde cinayet işleyebilecek bir potansiyel görüyorum, çok sinirli oluyorum, ama bir anda da bir fettullah gülen gibi hemen gözlerim dolabiliyor, çok boktan bişiye ağla ağla canım çıkabiliyor. manitaya hayatı zindan ediyorum ve tüm bunların farkında olup hiç bişi yapamıyorum. en kötüsü de bu işte. herşeyin farkındasın, beslenmene dikkat ediyorsun, sporunu yapıyorsun ama bu deliliğin önüne geçemiyorsun. işte bu ilaçtan bu etkileri azaltıp hatta yok etmesini umuyorum. eğer işe yararsa zengin ederim bu şirketi. yok eğer etki etmezse artık allah ne verdiyse elime geçenle zopalarım ilacı yapanları.
 • yaklaşık 1 sene önce, pms döneminde içimden canavar çıkması şikayetiyle başladığım ve çok memnun kaldığım, beni sadece bir gün ağlak kedi moduna döndürmüş -ki bu benim için muhteşem bişi- ilaç.
  o kadar memnunum ki etrafımdaki herkese duyurdum lakin gün geldi ve bu ilaç artık bulunamıyor piyasada. istanbul un çeşitli semtlerine yolladığım ajanlarım tarafından kısa "yok" smslerinden sonra taaa zonguldak'taki ailemden rica ettim ve oradan da "o artık burada oturmuyor" mesajını aldım. elimde şuan 1,5 kutu, yaklaşık 40 adet hap var. bu demek oluyor ki nisan ortası itibariyle içimdeki canavar yine dürtecek beni.
  işin yoksa şimdi aktarları gez, hayıt bitkisi, çayı ara.
 • hayat kurtarici, her derde deva. bu ilactan 4 tane var ve tabii ki hepsi birbirinin muadili. biri yerli üretim digerleri yabanci.

  bunlar:

  1) "agnus castus-stada"
  stada ilac firnasinin ürettigi ilac:
  https://www.stada.de/…stus-stada-filmtabletten.html

  2) "agnucaston-bionorica"
  bionorica firmasinin ürettigi ilac:
  http://www.bionorica.de/…aekologie/agnucaston®.html

  3) "vitex agnus-castus"
  genestra firmasinin ürettigi ilac:
  http://www.professionalsupplementcenter.com/…ra.htm

  4) vega naturel'den "hayit meyvesi-vitex"
  vitex firmasinin ürettigi ve türkiye'de vega naturel tarafindan pazarlanan ilac:
  http://www.veganaturel.com/

  simdi asil habere gelelim. gecen hafta natural firmasina mail attim. sagolsunlar cevaplamislar. aynen aktariyorum.

  "hayıt meyvası / vitex birkaç hafta içerisinde stoklarımızda mevcut durumda olacaktır. bizden başka firmada bu ürün bulunmamaktadır. ürün geldiğinde size bilgi verilecektir. aşağıdaki iletişim telefonlarımızdan her türlü bilgiyi alabilirsiniz.
  ilginiz için teşekkür ederiz.
  saygılarımızla."

  www.veganaturel.com
  vega naturel ürünler ltd. şti.
  bilgi@veganaturel.com
  tel: (0332) 237 22 56
  fax: (0332) 237 23 76

  edit: kurbaga olmus link'ler itina ile prense cevrilmistir. öperim!

  ha bir de su varmis: http://www.ilacprospektusu.com/…gnucaston-30-tablet
 • (bkz: agnolyt)
 • bir macera sırasında yine bir gün bir ayı inine girmiştim (antibiyotik arıyordum). orada buldum. eğer hakkındaki söylentiler doğruysa çağ atlarız. henüz denemedim. deneyince süper güçlerimdeki artışı tüm dünyaya ilan ederim. her ay iki üç gün bünyeye mavi, kırmızı ve beyaz hap yüklemesi yapmak yerine bitkisel bitkisel, pınar hanımın çiftliğindenmişçesine doğal bunu alırım. haber de veririm. peki siz niye haber vermiyosunuz böyle bir şey var da?
 • hayıtın hayat kurtarıcı yeşil küçük dev hali .diğer yeşil kahraman için : hulk

  sadece öncesindeki sorunlar için değil 2. aydan sonra adet sırasında da yardımlarını bolca alırsınız.
 • bugün doktor meme kisti gibi bişey için verdi bu ilacı. her yerimde kist var galiba. neremi göstersem kist çıkıyo. rahimi açtım polikistik over dedi. mideyi açtık onu dedi bunu dedi. idrar dedim yanıyorum dedim. bakteri üremesi dedi. memeyi açtık yine kist. ben kistten bi gadin miyim acaba? doktor günde iki eczacı bir dedi napayım bilmiyorum.
 • araştırmadan iyi geliyormuş diye atlanmaması gereken hap.

  1 ay kullanım sonrasında bende ortaya çıkardığı sorunlar: derin ağrılı sivilceler, aşırı yağlı cilt, vücutta şişkinlik, ani kilo alma (4 günde 4 kilo aldım nooluyorum dedim), sinirlilik/asabiyet ile dönüşümlü depresyon halleri, göğüslerde hassasiyet, şiddetli mantar enfeksiyonu, sıcak basmaları. yani tabiri caizse vücudumun ağzına edip bıraktı kendisi.

  baktım herkes memnun aslında, belki biraz daha kullanırsam işe yarar vs dedim ama sonra araştırdım biraz. bu yan etkilerin hepsi progesteron baskınlığı belirtileri. meğer bu bitki progesteron hormonu salgılanmasını uyarıcı bir şeymiş ve benim progesteron eksikliği sorunum olmadığından, hatta tam tersi progesteron baskınlığı olduğundan durumu daha da kötüleştirmiş.

  sonuç olarak bıraktım. 5 günde sivilceler söndü, cildimin yağı gitti, mantar enfeksiyonu bitti, göğüslerde hassasiyet bitti ama asabiyet hali ve sıcak basmaları devam ediyor. onların geçmesi biraz daha zaman alacak gibi. adetlerim düzenlidir ve henüz onu da bozup bozmadığını bilmiyorum, beklemedeyim. aldığım güne lanet ediyorum ama ben kaşındım. öyle okuduğun her şeye atlamayacaksın.