şükela:  tümü | bugün
  • online otel rezervasyonu sitesi. dünya genelinde ve en iyi fiyat garantisi ile faaliyet gösteriyor.

http://www.agoda.com.tr/
  • bu site sayesinde otel konsept uzmanı oldum, şurası ne kadar güzel, burası ne kadar güzel diye dakikalardır hayallere dalıyorum, sonra karanlık ankara sabahına dönüyorum.
    yakın çevremin beklentilerini karşılayan, kullanışlı site.
  • süper site ve kesinlikle en ucuz bu site üzerinde alınıyor.
  • muadilleri olan booking.com ve hostelworld.com ile diğer otel rezervasyon sitelerine göre daha uygun fiyat veren site. tatil planları yapanların mutlaka göz atması gerekir.
  • mobil uygulaması booking.com 'dan ve hosterlworld.com 'dan daha iyi çalışan sağlayıcı.
    güney tatilim sırasında , günlük otel aramalarım ve rezervasyonlarım konusunda inanılmaz yardımcı oldu ve memnun kaldım. herkese tavsiye ederim.
    özellikle telefonun az çektiği yerlerde bile diğer uygulamalar takılırken, agoda çatır çatır çalışmaktadır.
  • diğer sitelere göre okadar ucuz ki? şüpheleniyorum.
  • dünyada herkesin 303 eur'dan sattığı oteli 286 usd'den aldığım bir priceline iştiraki.

kabahatleri şu, hangi fiyat kurunu gösterirlerse göstersinler kredi kartından dolar olarak çekiyorlar. bu da bankanızın yüksek oranı, hesap kesim tarihine kadar kurun değişmesi gibi sebepler yüzünden gösterilen tl fiyattan daha fazla ödemenize yol açıyor. örneğin 838 dedi, 853 çaktı iş bankası. yine de çok iyi fiyat verdi.
  • tek kelimeyle "muhtesem" bir site. 2 kere kullandim. booking ve muadili bircok major siteden cok cok ucuza fiyat cikartti. ilaveten 2. rezervasyonumda otel cakallik yapip kahvaltiyi ekstra itelemeye kalkti. bunu agoda'yla paylasinca hic benimle yada otelle munakasaya girmeden 100 euroyu cat diye otele odedi.

bu andan itibaren, agoda'nin buyumesi ve gelismesi icin kendime misyon adadim.
  • booking.com tarafından satın alınmamasını umduğum site. an itibari ile aynı otelde booking.com'a göre nerdeyse %20 daha ucuza rezervasyon yaptırdım. rekabet iyidir ve bu anlamda alternatif iyi bir site.
  • türsab'ın booking.com'u kapattırması tatsızlığından sonra, şu entry'de booking.com alt kuruluşu denilen uygulamaymış.

nedir ne değildir bilmiyorum ama üye olayım bakalım. bir gün lazım olacak elbette.