şükela:  tümü | bugün
  • inşallah en kısa zamanda bulunur.
  • leyla en son bu şekilde, saat 14.00 gibi ağrı medicenter tıp merkezi yakınlarında tek başına görülmüş. bilgileri ekleyen kişinin amcasının torunu.

1 saat önce eklenen bilgiye göre arama çalışmaları devam ediyor. nereden ne çıkacağı belli olmaz, yayılmasına yardımcı olunmalı.

edit: üzerinden 7 gün geçti. her gün yaklaşık 2000 kişi arama çalışmalarına katılıyor. maalesef henüz olumlu bir haber yok. haber linki

her gün bir ümitle olumlu bir haber var mı diye bakıyoruz. anne babasının durumunu düşünemiyorum bile...

edit: önce eylül’ün haberi geldi sonra leyla’nın. o haberi buraya eklemeye elim varmıyor. yaradan ailelerine sabır versin inşallah.
  • en kısa zamanda bulunur inşallah, sağ salim.
  • kısa zamanda sağ salim şekilde bulunması dileğiyle.
  • umarım sağ ve salim bir şekilde bulunur güzel yavrucak.
  • en kısa zamanda ve kendisine herhangi bir zarar gelmeden/verilmeden bulunmasını dilediğim melek.

aklımın almadığı şey şu;

üç yaşındaki bir çocuğu nasıl yalnız bırakabiliyorsunuz? tamam; köylük yer, ama insan bebek sayılabilecek bir çocuğu nasıl böyle bırakabilir, dikkat etmez... benim de bir minnağım var. yanımda olduğunda gözümü bir saniye olsun üzerinden ayırmıyor, onu asla ama asla yalnız bırakmıyorum.

umarım en kısa zamanda iyi haberlerini alırız... merakla takip ediyorum...
  • iyi haberlerini bekliyorum.
  • eğer bu küçük kızın başına da o malum şey gelirse bu ülkeyi kapatalım gidelim. plaka var elinizde, bulun şu küçüğü haydi!
  • üzülerek söylüyorum ki iyi niyetli birileri bulsaydı şu ana kadar karakola teslim ederlerdi. yine de lütfen ama lütfen lütfen lütfen bir şey olmasın.

edit: hatırlıyorum da aynı yaşlarda biz de kardeşimle kaybolmuştuk ve iyi bir insan bizi alıp karakola götürmüştü. bu bebek sabahtan beri kayıp ve biri arabasına almış götürüyor ve hala polise haber vermemiş. lütfen kötü bir şey olmasın. çok kötü oldum. o arabada oturmuş masum hali....
    lütfen güzel haberler gelsin.
  • hastalıklı insanların yerin dibine batasıca coğrafyasının iç yakan bir diğer gündemi. umarım ruh ve beden sağlığına toz dahi konmamıştır ve güvenli bir yerde annene-babana kavuşacağın anı bekliyorsundur. şayet ağladıysan eğer, umarım yalnızca kaybolduğun için, üşüdüğün ya da acıktığın için ağlamışsındır. tez vakitte ailene, sıcak evine ve en sevdiğin yemeklere kavuşman dileğiyle güzel kız.