şükela:  tümü | bugün soru sor
 • acilen çalıştığı il değiştirilmesi gereken doktorun yardım isteğidir.

  bir kere de insanların değerini onları kaybetmeden bilelim. devlet için bu yarım sayfa a4 kağıdı maliyetindedir.
 • lanetlenmesi gereken saldırıdır.
  hekim hanıma geçmiş olsun.
 • olayın akp ile bağlantısını bulamasam da en yakın zamanda yardım edilmesi gereken genç bir meslektaşımın haklı isyanıdır. acil servislerde adeta kelle koltukta görev yapan doktorlardan biri olarak riskli bir iş yaptığımızı söyleyebilirim. hastanelerdeki güvenlik birimlerinin daha çok yaptırım yetkisi olduğu ve daha aktif olduğu bir sisteme geçilmesini şiddetle istiyorum. ben de bölge olarak riskli bir yerde çalışmakla birlikte sesini yükselten birinin bile yanında anında güvenlik personellerimizden biri ortaya çıktığı için güvende hissediyorum. umarım en kısa zamanda çalışma şartları daha iyi hale getirilir tüm acillerimizin.
 • akp ile ilgisi tabii ki olmayan, mahalle bakkalımızın uyguladığı yanlış politikaların bir sonucu olan durum.

  eğitime, eğitimli insana, sağlık için çalışan insana saygı yok ki, bilinç yok ki... ondan oluyor bunlar. devlet eliyle doktorun itibarsızlaştırılması, can güvenliğinin sağlanamaması vs... bir keresinde gözümün önünde saldırıp kan revan içinde bıraktılar bir doktoru.
 • sağlık çalışanlarına karşı negatif tutumun en yoğun olduğu platformlardan birisi olan ekşi sözlükte destek görmeyecek durumdur. hatta sözlüğe göre doktor hanım her türlü tehdit ve şiddeti hak etmiştir.
 • ağrı valisinin el atması gereken olay.
 • an itibari ile sözlük ahalisi tarafından ciddiye alınmayan çığlıktır. mesleği , cinsiyeti , ırkı vs vs ne olursa olsun şiddete karşı olmamıza rağmen antisosyal kişilik bozukluğunun da toplumdaki artışını durduramıyoruz ve çığlık sadace çığlık olarak kalıyor. lütfen bu defa bir insanın canına kıyılmadan , ki zaten yeterince korku yaşamış olan bu arkadaşa destek verelim.
 • tabii ki ekşi sözlükte destek görmeyecektir.

  çünkü ekşi sözlükteki doktor, bilim insanı, mühendis vs. her türlü başarılı insana düşmanlık artık ekşi sözlüğün ne durumda olduğunun ispatıdır.

  geri zekalının teki birazdan fırlar zaten, "okumasaymış o da, biz mi dedik oku diye, biz mi dedik başarılı ol doktor ol diye" de zırvalar.

  neyse ,değerli hekim arkadaşımıza geçmiş olsun diliyoruz.
 • insanlara şifa olmak için hekim olduğun halde darp edilmek tehdit edilmek çok acı. geçmiş olsun.

  bunu yapanlar işte bu sözlükte öğretmene hekime küfredip, aşağılayan, darp edilmeyi layık görenlerdir. bilgiye, bilene, bilime düşman bir toplum... işte size yeni türkiye. aylardır yazdıklarınız meyvesini verdi. kına yakın ülkemin zavallı güya modern ekşi sözlük yazarları.
 • medya da sağ iken konu olmaz,cenazesinde annesinin,sevdiceğinin feryatlardan kısılmış sesi ile savcıya ,polise herkese yalvardım sahip çıkın dedik kimse sahip çıkmadı,ne yüzle cenazemize geldiniz böyle olunca ancak gündem olunuyor..umarım bu sefer böyle bir son olmaz