şükela:  tümü | bugün
  • akp ile ilgisi tabii ki olmayan, mahalle bakkalımızın uyguladığı yanlış politikaların bir sonucu olan durum.

eğitime, eğitimli insana, sağlık için çalışan insana saygı yok ki, bilinç yok ki... ondan oluyor bunlar. devlet eliyle doktorun itibarsızlaştırılması, can güvenliğinin sağlanamaması vs... bir keresinde gözümün önünde saldırıp kan revan içinde bıraktılar bir doktoru.
  • acilen çalıştığı il değiştirilmesi gereken doktorun yardım isteğidir.

bir kere de insanların değerini onları kaybetmeden bilelim. devlet için bu yarım sayfa a4 kağıdı maliyetindedir.
  • konu maaş olsa 159 sayfa entry dolmuştu burası. 10 yıldır eğitimli insanlar okullarda hastanelerde şiddete maruz kalmakta. sözlükte maaş , doktor egosu, öğretmen kalitesi başlıkları binlerce entry içermekteyken görevi başında öldürülen öğretmen doktor için bir kaç sayfa yer alır. onlarda muhtemelen meslekten kişiler veya az sayıda duyarlı insanlardır. burası böyle ise çomarı, kıroyu varın siz hesap edin ne haldeler.
  • doğu görevini ağrı'nın en boktan ilçelerinden birinde yapmış bir öğretmen olarak mağduriyetini iliklerime kadar hissettiğim doktor. yediğim hakaret ve tehditleri kitaplaştırmak istiyorum.

allah kurtarsın.
  • tabii ki ekşi sözlükte destek görmeyecektir.

çünkü ekşi sözlükteki doktor, bilim insanı, mühendis vs. her türlü başarılı insana düşmanlık artık ekşi sözlüğün ne durumda olduğunun ispatıdır.

geri zekalının teki birazdan fırlar zaten, "okumasaymış o da, biz mi dedik oku diye, biz mi dedik başarılı ol doktor ol diye" de zırvalar.

neyse ,değerli hekim arkadaşımıza geçmiş olsun diliyoruz.
  • ne doktoru amk bu gırivırileri kendi haline bırakın, tezde yakında geberirler.

bi de doktor, öğretmen, elektrik bilmem ne.

olmayan dillerinde kendilerini eğitip ne halleri varsa görsünler a.k.
  • bunların doktor neyine cidden ve hala bu ülkede okuyup doktor olmak isteyenler olması da ilginç.
    işiniz mi yok cidden yazık onca emeğe. gidin başka bölüm okuyun.
    doktorsuz kalsın bu magandalar telef olsunlar , cidden insanlığa ve ülkeye daha fazla hizmet etmiş olursunuz böyle yaparak.
  • biri demiş ki bu olayın kürtlük ile hdplilik ile akplilik ile ne alakası var. haklısın kardeşim ağrı zaten türkler'in ve chp'nin kalesi.
  • başka bir ile tayin olması sağlanacakmış. güzel haber.

geçmiş olsun.

keşke seni bi güzel s*kselerdi
    silerse diye

kadın olduğu için aklına hemen '' tecavüz '' gelen korkunç insanlar var. alın bu kadını oradan, ben burada korkuyorum. bir şey yapmasınlar kadına. sinirlerim zıpladı yine.
  • kendi kendine atlayıp yuvarlanarak düşüp olen adam kadar dikkat çekmemiştir. çünkü doktordur ve para kazanıyordur. bu amına soktuğumun eksicileri de içten içe iyi olmuş oohh demiyorsa da bir şey bilmiyorum.