şükela:  tümü | bugün
 • açılımı "aynı gün teslim kurye" olan bir kargo firması.

  hepsiburada'dan aldığım(tövbe etmiştim ama çok uygundu bu black friday'de) ürünü bugün saat 18:00 ile 23:00 ile teslim edeceğini belirten kurum. hakkında biraz araştırma yapınca gördüm ki şikayetvar.com'da birsürü firma tarafından yanıtlanmamış(amiyane tabirle sallanmamış) şikayetleri mevcut.

  internet sitelerine bu linkten, şikayetvar daki bölümlerine de bu linkten ulaşabilirsiniz.

  not: şikayetvar.com'a baktığımda işlerini çok ciddiye almadıkları ve müşterilere ters davranan kuryelere sahip olduğu izlenimini edinmeniz işten bile değil.

  bakalım bizim deneyimimiz nasıl olacak diyerekten entry'mi sonlandırıyor ve bu ulaşım sürecinde nasıl bir deneyim yaşadığımı bu entry üzerinden siz sözlük okuyucularına ve yazarlarına ileteceğimi söylemek istiyorum...

  edit: 20: 41 itibariyle ürün göründüğü kadarıyla sorunsuz bir şekilde teslim edildi. teslim eden eleman da yaşını başını almış gayet efendi bir adamdı. ürünün kutusunda bir dezenformasyon olmadığı için kontrol etmeden teslim aldığımı da belirteyim ama kontrol etmek istesem dahi atar yapacak bir eleman değildi. ben memnun kaldım bu deneyimden...

  zamanın ötesinden gelen edit: arkadaş deneyimimi yazdım ama bir ben mi memnun kalmışım bunlardan nedir,anlamadım. vurmayın kardeşim, ameliyatlı yerime gelecek...
 • aynı gün teslim kurye demişler ama 5 gün geçmesine rağmen hepsiburada.com dan vermiş olduğum siparişi bana teslim edememiş olan kurye firması. sakın ola size sms atarlar ve bugun şu saatler arasında paketiniz teslim edilecek derlerse inanmayınız.
 • aynı gün teslim mantığıyla alınan ürün için 12:00-18:00 saatleri arasında evde olmanız gerek diye mesaj atıp, bu saatleri geçtiği halde hala kuryesi gelmeyen firma. işiniz falan varsa haybeye bekletebilirler sizi. şikayetlerde 3-5 günde gelen siparişlerde var ve tenezzül edip ilgilenmemişler. ayrıca çağrı merkezleri 18:00 a kadar çalıştığından bi haber bekliyorsunuz. artık geldiklerinde evde olurmusunuz yoksa üç beş gün aç susuz kuryemi beklersiniz size kalmış.
 • hepsiburada çalışır, 2 lira ödediğiniz fark yalan olur, yurt içi gibi sürede gelir, vaka oluşur 10 lira hediye çeki alır köşenize çekilirsiniz.
 • hiç profesyonel olmayan bir websitesi, saatlerce sıra gelmeyen çağrı merkezi, en az hepsiburada kadar rezil bir firma. tanıdığım kimseye de aynı gün teslim falan olmamış. uzak durun.

  12-18 arası teslimat diye bir süre mi olur? hadi oldu diyelim. bari verdiğiniz süre benzeri tüm günü tutturun lan?

  arayıp bilgilendirme de yok. tüm gün beklersin gelmeyince ne hepsiburda ne de kendileri yardımcı olamazlar. tüm günün mahvolur, sinirinden ikiye çatlarsın. tercih sizin...
 • arkadaşların da belirttiği gibi afedersiniz üç kağıtçı bir kurye. 12-18 arasi evde olmayacaksaniz bildirin diye sms yolladilar ve gelmediler.
 • tam bir fiyasko olan kargo firmasıdır. 18:00 - 23:00 aralığına kargo siparişi verdim, ne gelen oldu ne giden. bir de sipariş takip sayfaları güncel değil. ürünün hangi cehennemde olduğuna dair bir bilgiye ulaşamıyorum. 9.90 tl ücret alıyorlar bir de bu hezimete, utanmadan. hepsiburada.com gibi bir e-ticaret sitesine de böyle üç kağıtçılarla çalışmayı ayrıca yakıştıramadım.