şükela:  tümü | bugün
  • açılımı "aynı gün teslim kurye" olan bir kargo firması.

hepsiburada'dan aldığım(tövbe etmiştim ama çok uygundu bu black friday'de) ürünü bugün saat 18:00 ile 23:00 ile teslim edeceğini belirten kurum. hakkında biraz araştırma yapınca gördüm ki şikayetvar.com'da birsürü firma tarafından yanıtlanmamış(amiyane tabirle sallanmamış) şikayetleri mevcut.

internet sitelerine bu linkten, şikayetvar daki bölümlerine de bu linkten ulaşabilirsiniz.

not: şikayetvar.com'a baktığımda işlerini çok ciddiye almadıkları ve müşterilere ters davranan kuryelere sahip olduğu izlenimini edinmeniz işten bile değil.

bakalım bizim deneyimimiz nasıl olacak diyerekten entry'mi sonlandırıyor ve bu ulaşım sürecinde nasıl bir deneyim yaşadığımı bu entry üzerinden siz sözlük okuyucularına ve yazarlarına ileteceğimi söylemek istiyorum...

edit: 20: 41 itibariyle ürün göründüğü kadarıyla sorunsuz bir şekilde teslim edildi. teslim eden eleman da yaşını başını almış gayet efendi bir adamdı. ürünün kutusunda bir dezenformasyon olmadığı için kontrol etmeden teslim aldığımı da belirteyim ama kontrol etmek istesem dahi atar yapacak bir eleman değildi. ben memnun kaldım bu deneyimden...
  • aynı gün teslim kurye demişler ama 5 gün geçmesine rağmen hepsiburada.com dan vermiş olduğum siparişi bana teslim edememiş olan kurye firması. sakın ola size sms atarlar ve bugun şu saatler arasında paketiniz teslim edilecek derlerse inanmayınız.