şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şile ağva'da yerleşik küçük konsept otel. haftasonu için tercih edilesi, nehir kenarında, manzarası çok güzel, yeşili bol, sevgiliyle, eşle, çoluk çocukla gidilebilir bir yer. restoranında kahvaltı da veriyor. her sezon gidilebilir. serpme kahvaltısı standart peynir çeşitleri, balı kaymağı falan 9 çeşit dışında patates kızartması, mantar sote, biber kızartması ve ilave olarak tutara dahil sahanda yumurta ya da sucuklu yumurta tercihe göre geliyor. fiyatı kişi başı 35 tl ve gayet makul. ama ekstra kahve falan içeceksen onu geçiriyorlar. içeride şömine var ve sürekli yanıyor mübarek. ancak lavabo, tuvalet için aynı şeyi söyleyemem. insan düzgün bir tuvalet lavabo yapar. ayna falan yok. tamam masal evi de kahvaltıya günü birlik gelen adam nereye ş.ey yapacak? ayrıca restoran girişi kapısında ne bir yazı ne bir ok işareti var. konaklama için gelmeyen önce nehirin kenarına kadar iniyor, odaların olduğu kısma yürüyor. sonra geri dönüp restoran giriş kapısını buluyor. bu aşılabilir sıkıntılar dışında düşünmeden bas git haftasonu. öyle bir mekan

  aha da sitesi: http://www.agvamasalevi.com/

  edit:

  çok fazla övmesem de insanları yönlendirip enteresan bir şekilde rezil ötesi hizmet almasına sebep olduğum mekandır. esnaflık, ya da kahvaltı işi bu kadar kötü, kafaya göre olmamalıdır. eksik şeyler, gelen tabaklarda azar azar, gıdım gıdım şeyler, vasat çay servisi.
 • üstteki arkadaşın övmesi üzerine gittiğimiz vasat mekan.

  hadi bir gaflete düşüp taa avrupa yakası'ndan ağva'ya kahvaltıya gitmeyi düşündünüz diyelim. 13-14 kişilik kalabalık bir grupsunuz ve içeriye asla bu kadar insanı almak istemiyorlar. tamam hadi soğukta dışarıda oturalım dediniz, bu sefer aşırı hızlı şekilde getirilen soğuk yiyecekler ve hızlıca önünüzden kalkan tabakları görüyorsunuz. çünkü bir an önce yiyip kalkın istiyorlar.

  her neyse, oldukça vasat bir kahvaltı, bunun için onca yolu tepmenize gerek yok.