şükela:  tümü | bugün
  • tatlı bir telaş.

(edit: lan amına koduklarım bu niye hala zamanın ötesine gitmedi? döndüğümde zamanın ötesinde bulmak istiyorum bunu.)
  • (bkz: oti sabiseks)
  • olumsuz sonuçları da var.

(bkz: geliyorum geliyorum geliyorum gelemedim dur)
  • özetleyeyim: içe boşalamıyorsun. dışa boşalmak da istemiyorsun. partnerin ağızına boşalma konusunda mutabakata varıyorsun. ama o boşalma anını ağıza denk getirmek için hızlı bir şekilde çıkarıp pozisyon değiştirmen gerekiyor ya. işte o sırada yaşanan telaştır bu.
  • (bkz: yutuyormuş)
  • - hmss hmsss hmss (kadınla göz teması kurmaya çalışan erkek)
    - ımmh ımmh ımhh
    - hmms... (kafayı göz hizasına getiriyor, öperek uyandırmaya çalışıyor)
    - (kadın fark etti) ımmh?
    - hmss! (hızlı hızlı akışı ve ruhu bozmamaya çalışarak) ağzına gelebiliyim hmmss
    - ımhh?
    - (eliyle ağzını işaret ediyor) ağzına ağzına hmms! hpps!
    - ımhh (ay bunun için mi rahatsız ettin dercesine sessiz) tamam ımmmhh ımmmmmh (boşalacağını anladı oyunculuğun dozunu artırıyor)
    - geliyorum!

ağıza boşalma telaşı (ağır çekim) : erkek arada mümkün olabilecek en az boşluk hissi için çıkarır çıkarmaz eline alıyor, sonra yatakta biraz sendeledikten sonra partnerin kafasına denk getirmeye çalışıyor, bir yandan da partnerin kafasını kendine doğru çekiyor, bir yandan da bir denge mücadelesi söz konusu.

- ımmmhss!

evet. kısa ve konulu entryimiz böyle nihayetleniyor. bu haliyle nasıl oldu? içine düz gelmek kadar olmasa da doğru orgazma en yakın şey bu oldu. aradaki kısmı hızlı ve sorunsuz yaşayabilen çiftler geleceğe güvenle, inanla bakarlar. bence seks dışında da çalışılması gereken bir şey çıkarıp ağza boşalma şeysi. xhamster amatörlerinde de izliyorum o arada çok sorun yaşanıyor, eller ayaklar dolanıyor.
  • ozetleyeyim; ice bosalamiyorsun, disa bosalmak da istemiyorsun. kiz zaten vegan. bitkisel urun disinda baska bir urun, bogazdan asagiya inmiyor. damlasini yutsa, kiyameti koparacak. penisi isirma ihtimalini aklina da geliyor. sonra bosalmaya yakin, 'bir ihtimal daha var" sarkisini zihninde kalabalik bir topluluga soyluyorsun. hesapta geciktireceksin. sonra ya iliski, ya fantezi kararinda, oyunu fanteziden yana kullanip, kizi ensesinden tutup, kendine dogru cekiyorsun, ki kacamasin. iste o an, yuregin pir pir ediyor. iliskinin devami, penisin isirilma ihtimali vs. kumar seven bunyeler icin tatli bir telas, strese yenik dusebilenler icin, bir panik hali.
  • fazla kaptırılırsa ölümle sonuçlanabilir.

(bkz: soluk borusuna sperm kaçan kız)
  • (bkz: ünlü düşmesi)

otisabi'ye ayar verme heyecanı, telaşı ve mutluluğu içindeki bir sözlük yazarıyım.