• arkadaş olanları iyiymiş, kafa oluyorlarmış. sevgili olanı çekilmezmiş. kadın dediğin zarif olurmuş.

siktir git be paşam.
    "kadınların efendi adam yerine piç tercihi"ne giydirip duruyorsunuz ya, siz de farklı değilsiniz.

düz kadın sevmiyorsunuz. kendi gibi kadın sevmiyorsunuz.
    yanınızda "-mış gibi" olacak kadın. naz, niyaz yapacak. peşinde koşturacak, inletecek, öttürecek sizi. kırılacak kibarlıktan. porselen gibi oturacak yanınızda. ingiltere kraliçesinin türkiye şubesi olacak. boku bile pembe olacak.

hem ağzı bozuk kadın deyince ne canlanıyor gözünüzde, o var bir de.
    yolda yürürken yanından geçene cüccük hareketi yapıp, durduk yere "naber lan yarraaam" mı diyecek kız size? öyleyse kız değil, deli bulmuşunuz zaten, sessizce uzaklaşın yanından.

sinirlenince, kızınca, üzülünce, belden aşağı bir fıkra anlatınca sövüyoruz arkadaşım biz de. beğenmeyen küçük oğluna almasın.
  • ağzı bozuk herhangi bir erkek kadar iticidir.
  • taş-haklı küfürbaz hatunlar da denebilir.genelde sevgilileri falan olmaz.olsa da misafir olurlar;geçerken öölesine bi uğrarlar.şaşırdıklarında ciyaaak yerine hasssiktir,bunaldıklarında offf aman yerine hay mina gooim derler.cicili bicili kelimeleri kendilerine yakıştıramadıklarından değil,rahatlığın verdiği edepsizlikten dolayı ağızlarını bozarlar.

-ya sen nassı konuşuyosun bööle
    -sanna ne goduuuğummm...
    -!!
  • sevişirken bu lisanı kullandıklarında daha seksi olduklarına şahidim.
  • çok sevimsizdir. daha çok erkeklerde görülen ve onlarda da kötü olan bir şeyin, kadınlar tarafından taklit edilmesi, tarz olarak kullanılması hoş değil. aslında cinsiyet fark etmez, bir insanın kibar, nazik ve güzel sözlerle konuşması varken, derdini küfürle anlatması, o kişinin yetersizliği ve kabalığını gösterir.
  • ıstanbul'da araba kullanan kadınlardır.
    hepiniz hak verdiniz di mi şimdi? sizi gidi köftehorlar sizi...
  • hiçbiri, başlıkta olduğu gibi olur olmadık yerde hatun ifadesini kullanan erkek kadar itici değildir.
  • eskiden bu ne be, zerafet yoksunu derdim, şimdi ağzını yerim ben diyorum.

zaman mı değişti yoksa ben mi geride kaldı o günler. teoman niye döndün lan sen.
  • aaa hayırdır siz?!

kızın bekaretini ve giydiklerini bırakıp söylediklerine bakar olmuşsunuz, büyük gelişme. sonunda biraz daha insan yerine koyulmuş kadınlardır.
  • (bkz: ortodonti)
hesabın var mı? giriş yap