şükela:  tümü | bugün
  • içi adam çeken bir kadın.

(bkz: memintolar da tombiktoymuş)
  • tersi olsa taciz diye adlandırılacak olay. batının bu rahatlığını seviyorum işte. herkes keyfine bakıyor. o değilde hanım kızımız çok tatlıymış, böylesine rastgelmedik nedense.
  • iste kadının görevi budur. sonrada 8 mart 52 mart gibi özel günlerde çıkıp zırlamalarına ses etmeyiz. kimse sizleri oraya koymuyor. siz kendi kendinizi koyuyorsunuz beyaz yabışık tişörtünüzle. ve evet, kadın bir meta değildir. masa bir metadır.
  • nadal da nasıl bir doymuşsa, nasıl bir konsantre olmuşsa anasını satiym...

bi koy bak adamın yerine kendini... yanında böyle bi afet. bırak sana öyle bakmasını, aynı sosyal ortama girsen "uu beybi" diyeceğin kadının yanında bu piç, havlusuyla ter saçıyo. senin salyalarına ve uzaktan hayran bakışlarına mazhar olacak memelerin arasına, nadal'ın ter partikülleri yuva yapıyo.

yıkanmaz da şimdi bu mendebur kadın.

hayat çok acayip, nadallar felan.
  • akan suyu falan boşverin de karı da taş gibiymiş hani.

tanım : ünlüyü incelemek için bakan kadın.
  • loop oluşturan kadın.

ben:
    kadına,
    kadın nadala,
    nadal topa,
    top rakete,
    raket topa,
    top nadala,
    goto ben;
  • işi o olan kadın. zira tenis maçlarında havlucu çocuktan topu toplayanlara kadar hepsi tenisçilerin gözünün içine bakarlar her an bir istekte bulunulabilir diye. orada nadal elindeki havluyu uzatıp eli havada kalırsa eğer büyük sıkıntı olur. defalarca bu çocukların azarlandığını gördü bu gözler.

tanım: gayet normal olan olay.
  • 2 kere izledim nadal falan görmedim. videoda nadal nerdeydi lan?
  • kadın erkek olsa rafael nadal'ı çoktan ...mişti