• girişiydi, sözüydü, müziğiydi geçtim de hakikaten süper bi klibe sahip yalın şarkısı.
  • klibi inanilmaz derecede basarili bir sarki. ekip gercekten taktir edilesi bir is cikarmis. dis mekanda, hareketli halde 4 dakika boyunca plan sekans yapmak her babayigidin harci degil.. yalin da gayet basarili bir oyunculuk performansi sergilemis. bu klip cekilirken kac tekrar aldilar, kac saatte tamamladilar gercekten merak ettim.
  • şarkısını markısını geçtim ben klibine takıldım. ulen ya bizim fark edemediğimiz kadar ilerlemiş klip çekme teknikleri, ya da bu elemanlar bir turda tüm sahneleri çekip bitirmişler. aferin size bak bu safer olmuş yani. ayrıca mehmet turgut da kaçmadı gözümüzden. reveransla selamlıyor yalın kendisini klipte.

bir de unutmadan, o kızların hepsinden istiyorum. ben de büyüyünce yalın olcam.
  • git puğatlat bu kafayı şimdi
    auv be kardeşim başına ne geldi

sözlerini barındıran yalın şarkısı.
  • klasik, kötü bir yalın şarkısı. iyi bir kliple kurtarılmaya çalışılsa da olmamış maalesef. bir de yalın "ah be kardeşim" değil de "al be kardeşim" diyormuş gibi sanki.
  • şarkının içinde geçen git patlat bu kafayı şimdi sözünü ısrarla git bak pullat bu kafayı şimdi şeklinde anlamaktayım. yanlış anlaşılmış şarkı sözleri sıralamasında iyi bir yer edineceğine emin olduğum yalın şarkısı.
  • kendi adıma yalın'ın en beğendiğim şarkısı olmuştur. klibi de gerçekten şahane. sanırım balat'ta çekilmiş çünkü albüm kapağı da orda çekilmişti. klibi mutlaka izleyin.
  • bağlamayla ne denli gaz bir giriş yapılabileceğini göstermiştir bu şarkı. muhtemelen yalın "hep kendini tekrar ediyor" eleştirilerinden bıkıp böyle bir değişikliğe gitmiş. ilk bakışta hüzünlü görünse de -ki klasik yalın işte- gayet eğlenceli, dinlemesi keyifli, söylemesi zevkli lıkır lıkır bi şarkı.
  • az önce denk geldiğim klibiyle kendisini sevdirmiştir. yönetmeni kim bilmiyorum ama cidden başarılı bir klip.
  • (bkz: ah gardaşım)
hesabın var mı? giriş yap