şükela:  tümü | bugün
 • sayesinde an itibariyle seri artı oy veren ibneye büründüm. müthiş tespitler, keskin gözlem ve açık sözlülük...ileride sözlüğün iyi yazarlarından biri olacağına eminim.
 • çok fazla yazmaz ama yazdığı zaman müthiş bir etki bırakır. yüreğine sağlık, allah yar ve yardımcısı olsun.
 • tek giri ile "$ah-mat" (twitter'da guzel mizahi donen $ah-mat ekolu) yapabilen yazar. tek giri ile nakavt. yaninda biz burada kumda oynayan cocuklar gibi kalmisiz o derece. soyle okudum girisini:

  vay bilader

  iste o giri:

  (bkz: #33693433)

  sene 2013 arkadaslar.
  sizler "bak pelinsu, baran diyor ki starejik oy olarak hdp'ye vermemiz gerekiyormus kadim kurt ulusunun 5189312830 yillik damittigi bilgeden suzulen oz budur" diye twitter'a yazacak kadar okuma yazma bilmezken yazmis.

  siyasette/stratejide uc seviye vardir.
  a) ihtimalleri gorenler , bu ihtimallere gore sonuclari yazabilenler. (giris seviyesi)
  b) ihtimalleri gorenler, bu ihtimallere gore sonuclaru yazanlar, ve bu sonuclardan birinin "daha olasi" olabilecegini yazabilenler, buna gore hamle yapanlar, risk alanlar. (usta seviye.)
  c) bu "daha olasi" diye yazdigi secenecek gercek olanlar. - master yoda seviyesi.

  alt baremi anlatip sizi uzmeyeyim, a) nin alt seviyeis primat seviyesi cunku siyaseten, "benim baskanim olamayacak!11111" inkari icinde yasayarak devekusu misali $eyler sabah sabah oralara girip tadimiz kacmasin, master yoda'nin huzurunda bunlar konusulmaz dahi.

  bundan sonra onun yazdiklarini bize okumak duser. helal olsun