şükela:  tümü | bugün
 • haftaiçi her akşam 19'da izlenebilecek bültendir.

  yayımlanan skeçlerin senaryosu kod adı k.o.z. ve darbe filmlerinin senaristleri tarafından yazılmakta, yiğit bulut tarafından jölelenmekte, cemil barlas tarafından dil darbeleriyle edit edilmektedir.

  ekrana 50 saniyeden fazla bakarsanız, reisimize savaş açmış binlerce lobi ve mihrağı aynı anda görebilirsiniz.
 • aslında bir defa izlenip bir daha izlenmese de olur haber bülteni zira izlediğinizde ertesi günler farklı kelimeler ile aynı şeylerin mesajının tekrardan ve tekrardan verildiğini görmemek için bilal olmak lazım.

  (bkz: her şey süper)

  (bkz: ekonomi uçuyor)

  (bkz: bu kafayla kurulamaz koalisyon)
 • kisacasi "sen çok yaşa padişahım"
 • alanında lider bülten, zira diğerleri hep bunu takip ediyor,

  24 tv
  beyaz tv
  360
  kanal a
  ülke tv
  tvnet
  atv
  tgrt haber

  ayrıca türk hava yolları, halkbank, vakıfbank, ziraat bankası, emlak konut, çaykur, avea gibi kamu payı bulunan kurumların finanse ettiği hatta zengin ettiği bültendir.

  özet (bkz: kendi paramızla kendimizi zehirliyoruz) , bir nevi uyuşturucu.
 • hala ekonomimiz çok güzel diyebilen ender kanallar biridir.

  mağdur edebiyatı konusunda çığır açmıştır.
  tayyip erdoğan için yırtınan tek kanal.

  bazen genel yayın yönetmeninin ''ben tayyibin ... kılıyam''diyen teyzenin olduğunu düşünüyorum. yardımcısı da ''ıstırırım. yalarım bi de'' diyen amca olabilir.
 • 1 saatlik gagging bülteni...
 • tarafsız habercilik diye bir kavramdan haberi olmayan insanların hazırlayıp sunduğu bülten.
 • koca kafalar'dan daha az gerçeği barındıran asparagas ve propaganda bülteni.
 • ben bu kanala hayranım. bunlar kadar kitle yönetebilen bir medya dünya üzerinde yoktur herhalde. az önce gözüme ilişen iki alt yazı:

  "dövizin üzerindeki büyük oyun"
  "dövizi kim silah olarak kullanıyor"

  bir ofiste gördüğüm ve ses açık olmadığı için ne anlatıyor olabilirler bilemiyorum. ancak şu alt yazılardan anladığım. ekonomimiz süper, hiç bir sorunumuz yok ama şu döviz silahına sahip teröristler yok mu, her şey onların yüzünden tandansın da bir şeyler saçmalıyorlar olsa gerek.

  diyelim var böyle bir grup ki muhtemelen parası olan ve kar elde etmek isteyenler bu dalgalanmaları illa ki kaçırmıyordur ki, dünyanın hiç bir yerinde kaçırmazlar zaten. yalnız emin olduğum bir şey var. güçlü ekonomi de döviz artışının spekülasyonla yapılamayacağını, hadi yapılsın bu derece değişimlerin olmayacağını söylemiyorlardır. neden? çünkü gerek yok hedef kitlelerine bir düşman sunmaları yeterli.