şükela:  tümü | bugün
  • insan papillom virüsü (bkz: hpv) tedavisi için kullanılabilen ve virüsü vücuttan tamamen attığı iddia edilen hap. 6 aylık kürün masrafı 1000 tl yi buluyor ve ürün türkiye'de satılmıyor.

sevişgen gençlerin gözü aydın.

link
  • hpv yi yok ettiği söylenen ama hakkında bilimsel net bir argüman ya da makale bulamadığım supplement. velhasıl ben bulamadım bulan yeşillendirebilirse sevinirim.

kulaktan dolma deneyimlere ve şirketin reklam videolarına kanmayalım lütfen.

edit : ahcc ile ilgili bilimsel bir makale, argüman bulunamadı. tıraş olduğunu düşünüyorum.
  • öncelikle, (bkz: #63279070)

ahcc'nin, hpv tedavisindeki etkinliği ile ilgili bilimsel araştırma;
    http://ahccresearch.com/…hpv eradicated by ahcc.pdf

ahcc ile ilgili yapılan tüm klinik çalışmalar (hpv dahil);
    http://www.humanclinicals.org/…nicals-a/#/ahcc-1-1/
  • yaklaşık bir senedir kurtulamadığım hpv kaynaklı siğil belasıyla mücadele etmek için kullanmaya başladığım ve 2 aydır da düzenli olarak kullandığım gıda takviyesidir kendisi. şu an için oldukça memnunum.

kullanımdan önceki dönemde 1-1,5 ayda bir çıkan siğilleri periyodik olarak yaktırırdım ve her seferinde 20-30 adet siğil küllerinden yeniden doğardı. kullanıma başlamadan hemen önce de tüm siğillerimi yaktırmıştım, kullanıma başladıktan 40 gün sonra koter için yine doktora gittiğimde, doktor sadece 5 adet ufak boyutlu siğil yaktığını söyledi, ve son 20 gündür de herhangi bir siğil oluşumu gözlemlemedim. belki bir defa daha yaktırıp en azından siğil derdinden kurtulacakmışım gibi geliyor. ama asıl derdim hpv genotiplendirme testinden negatif sonuç almak (yani virüsten kalıcı olarak kurtulmak). bunun haricinde kışın çok sık hastalanmama rağmen, kullandığım süre boyunca nezle dahi olmadım. bağışıklık sistemine olumlu etkisi çok bariz anlaşılıyor. kullanmaya başladığım ilk birkaç gün hissettiğim hafif mide yanması dışında herhangi bir yan etkiyle de karşılaşmadım.

eğer hpv pozitif iseniz ve yurt dışına yolunuz düşerse, maddi olarak da altından kalkabiliyorsanız, naçizane tavsiyem ahcc'nizi alıp öyle dönün.
  • bilgisiz ve araştırmayan doktorlar sağ olsun nice insan ''tedavisi yok'' yanıtını duyup, karalar bağladılar, bu virüsü gözlerinde/kafalarında bu denli büyüttüler. ben de bunlardan biriydim. tek artım yurtdışında bi dönem yaşamış olmak ve yüksek bilinçli bi çevrede doğru yönlendirmelerle doğru ilaca ulaşmak oldu.
    10 ay boyunca siğillerle uğraştım, hem de çok uğraştım. sürekli yaktırmak durumunda olmak acayip can sıkıcı ve yorucu bi şey (maddi manevi) yaşamayan gerçekten anlayamaz.
    herhalde ömrümün sonuna kadar bunlarla kalacağım ve en nihayetinde siğilli bir kadın olmaya alışacağım diye düşünürken 'ahcc' psikolojimi kurtardı.
    4,5 ay gibi bi sürede hiç siğil çıkarmamaya başladım. yaklaşık 5,5 ay sonra da hpv dna genotiplendirme testinde negatif sonucunu almayı başardım.
    türkiye'de ahcc maalesef yok. ama insanlar bir şekilde getirtip ulaşabiliyor. umarım o şanslı kişilerden olursunuz ve bu can sıkıntısından bir an önce kurtulur, sağlığınıza kavuşursunuz.