şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şimdi anasını laciverte boyadılar.yani sanırsam.
  • çorlu belediyesi'ni göreve davet ediyorum.
  • babası belliyse, prezervatif falan bişeyler yollayın. daha fazla üremesinler.
  • bu pç, eğer ki öğretmen o’ na vursaydı, kuduz bir köpek gibi, “öğretmen dayağı!” diye internete koyacaktı.
    tanım: saygısız itin ifşa olması.
  • allah ailesine sabir versin, evlat olsa sevilmez. akraba olsa tanimamazliktan gelinir.
  • iğneyle uyuşturulup öyle itlaf edilsin.

hayvan haklarına da lütfen duyarlı olalım.

uyuşturulmadan itlaf edilmesine karşıyım.
  • caydırıcı bir ceza verilmesi gereken oksijen israfı mahlukatın ifşa olmasıdır. toplumdan yükselen ortak tepki sesleri ümit verici ülke adına. birilerinin de artık öğretmeni koruma altına alacak girişimlerde bulunması gerekiyor.
  • bi insanın katil olması için ona bütün tahrik yöntemlerini uygulamış yaratığın ifşa olmasıdır. öğretmeni sorgulayacaklarına öfke kontrol derslerinde okutsunlar. adamın yerinde kim olsa bu sapığı öldürürdü.
  • umuyorum ki çorlu'daki kardeşlerim bu piçin anasını sikeceklerdir.

zira suç bu piçte değil bu piçi böyle katışıksız bir orospu çocuğu olarak yetiştiren ana babadadır.

necati çorlu'da olsaydım bütün kemiklerin kırılmıştı oğlum. dua et...
  • çoktan götü tutuştu ama sağda solda hala caka yapıyordur. "bizi bişey olmaz olmmm" bu mahlukat kafasında olan o kadar çok tip var ki, umarım birine denk gelir de, sağlam bir tokatlarlar.