• haktan çıkmış rap yapıyor sandım. çok acayip.
  • ne güzel farklı bir tarzı olan, diğerlerinden ayrılanı erken görmek, keşfetmek o heyecanı yaşamak.gelişip müziğine birşeyler katacağına da eminim.biz de senin başarına ortağız artık. yolun açık olsun ...
  • bu aralar arka planda sabah akşam loop'ta dönmekte olan müzisyen. günün her saati sarıyor. rap diyemem, arabesk hiç diyemem. böyle bir makamla musiki okuyor gibi ama bunu modernize etmiş ve hoş ritimli hip-hop alt yapısıyla dile dolanan liriklerle bezeyerek yapıyor. adı her neyse bu müziği başarılı yapıyor. çok özgün ve farklı geliyor bana.
  • ekşi sözlük rap otoriteleri tarafından ocak dışı ilan edilen genç arkadaşımız. rapçiler oda aidatlarını yatırmamış diyorlar.
  • hiç tarzım değil ama adamın sesi kulağa çok hoş geliyor.
  • aspovayla perdeleri yak diye acayip beğendiğim bir şarkı yapmış rapçi. arabesk tonlamalarına devam etmesini tavsiye ediyorum. çünkü baya iyi lan.
  • sağda solda bahsetmeyin de niş bir kitle olarak yolumuza devam edelim dedirten mc.

son zamanların en iyi tarzı, en güzel sesi. lirikalite desen var, özgünlük desen var. yürüyedur çocuk!

edit:

--- spoiler ---

her gün yeni bir rahatsızlığımı öğreniyorum,
    sana iyi gelemem ben değilim ki, beklemiyorum
    --- spoiler ---
  • arabeski yoğun bakımdan çıkarıp yaşamaya devam etmesini sağlayan şarkıcı.
    gelecek vaad eden, haddinden fazla doğal, olağanüstü farklı, mükemmele yakın yani.
  • bir müezzinin çok tatlı akor progresyonlarıyla rap yapması misali. kayıtlar, mixler vs. lirikleri de ayrı bir hoş. başarılı bir müzisyen.
  • bu isim bir gün çok değerlenecek sesi nameleri harika ötesi piyasa da zirveleri görmesini istediğim nadir müzisyenlerdendir. bakın mc demedim bu çocuk gerçekten müzisyen o kadar rahatlatıcı sesi var.
hesabın var mı? giriş yap