şükela:  tümü | bugün
  • hiç etmedim ama ben bunu aldım..
    insan kendini bir savunmasız, bi tehdit altında, bir tuhaflar tuhafı hissediyor lan.. şimdi o güne dönüyorum ıyy bak bak yine ense tüylerim diken diken oldu..
    play:
    bir gözüm sürekli sütunun altında ukala ukala sırıtarak dans eden arkadaşımda. utanmasam "burası benim mıntıkam laaan" mesajı vermek için işeyeceğim erkeğimin etrafına. sonra bana eliyle gel-gel işareti yapıyor, of zaten kafam güzel, tedirgin görünmemeye çalışarak, yüzüme "ehe mehe" sesi çıkaran bir tebessüm yerleştirerek seyirtiyorum yanına. "tamam be tamam merak etme, rahat ol ahahaha" filan diyor. daha da sinirim bozuluyor, "yok be ne rahatsız olucammıhımhıh, rahatım ben, biliyorum şaka yaptığını ihi ihi" ve türevleri bir şeyler geveliyorum. sırtıma pıt pıt yapıyor, "git hadi git, allah sana bağışlasın ama gerçekten çok güzel adammış, tepe tepe kullan"
    ben: :( ya sus artık beeee..
    rewind:
    yeppaa, müzik tam ayarında, strop flaşör gerçekten insanı kıvama getirme kudretine sahip bir cihaz, vi lav it, evet ya güzel adam benim bal dudaklım, sigara içişini yerim, vodka-red bull tüm kötülüklerin anasıdır, hava ne kadar tatlı, ılık/serin, sevdiklerim etrafımda, evet ya güzel adam benim deli kokulum, dansını yerim, duurma dans eet, dj kopar bizi, ok ok, her şey yolunda, evet ya güzel adam benim adonis kaslım ahaha du bi öpçem ahaha. kafam da harbici iyi oldu haa, bu bardaktan sonra başka almayayım.. aa a. x gelmiş, bi selam vereyim, iki lafın belini kıralım. x eşcinsel. tipi, hali vakti gayet yerinde, eğlenceli, başarılı, çenesi kuvvetli, çekici bir adam. kendi camiasında oldukça revaçta. yanına gidiyorum, merhaba, naber, nasılsın'dan önce "o yanındaki beyaz t shirtlü seninki değil di mi?!" diyor, dönüyorum bakıyorum, evet, gayet benimki.. "neden öyle sordun ki?" diyorum, "o nedir ya, maşallahı var, vayvayvay" diyor. ahaha evet, öyledir kendisi. "kızım iyi ki senin manitan, başka birinin olsaydı hiç şansı yoktu" diyor. işte benim şaşırmaya başladığım an. "kapışalım mı?" diyor sonunda. ahaha noluyor lan, ben yiğidomu bilmez miyim ama bu teklif karşısında bi korkuyorum sanki x onu isteyince gidecekmiş gibi.
    ben: yaa ühühü git be ühühü
    x: ehehe noldu yemedi mi?
    ben: yaa koparıcam ha dilini :(
    x: ahaha korkma korkma, almam elinden.
    ben: alaman..
    x: iddialaşma.
    ben: hasta la vista baby..
    ve direk vınn.
    öyle teklif sadece 1 milyon amerikan döleri karşılığında karınıza gelir sanmayın yani..
  • israil mavi marmara mağdurlarına para teklif edince habertürk gazetesinin sinirlenerek gün itibariyle atmış olduğu manşet

uludere'de katledilenlere teklif edilen gayet ahlaki yani. dağılabilirsiniz.
  • -fiş almazsam kaça olur ?
    diyen müşterinin yaptığıdır.
    (bkz: kanunsuz teklif)
  • --- spoiler ---

gece basina 150,000 dolardan 1001 gece suresince bayagi bi birikim yaparsin artik.

--- spoiler ---
  • içinde ahlaksız öğeler bulunduran teklif cinsi. örn: ayrılalım ama sevişmeye devam edelim.
  • bkz: çay efsanelerine iyi yazarsan seni yazar yapicaz