şükela:  tümü | bugün
  • science of stupid adıyla yayınlanan, gündelik hayatta hesaplayamadığımız bilimsel doğruları tokat gibi yüze vuran harika program.
  • kahkahayla güldüren belgesel.

yaz aylarında çerezlik iyi gider.
  • düşenin kalkanın, kafayı gözü yaranın, sağı solu patlatanın kısacası etrafın *mına koyanların yediği haltı bilimsel veriler çerçevesinde izah eden çok eğlencelik bir nat geo yapımı.
  • ozan güvenin yeni sezonunu sunacağı national geographic programı. programda salak salak sorulara cevap bulunacak eheh.
  • ozan güven yakışmış. eğlenceli.
  • bilgisayar başında rapor yaparken ses yapsın diye açtım, ozan güven pek keyifli geldi kulağıma valla.
    sol frame bakılırsa şu anda reyting yapan survivor all-star ama 2 satır fizik kuralı dinledim, kolanın mentos'la reaksiyonunu kimyasal alt yapısını izledim, fena mı oldu?
  • nat geo izlemek için bir başka sebep. ozan güven an itibariyle fena makara yapmaktadır.
  • an itibariyle national geographic'te denk geldiğim belgesel. ozan güven'in muzip sesi ve sunumu gayet eğlenceli hale getirmiş programı. koçum benim'deki halini anımsattı durduk yere.
  • gözüm kulağım richard hammond'u aradı. nerede o sempatisi, ukalalığı ve bilgeliği.
  • bünyemde önyargılı yaklaşıma neden olan program.

eve geldiğimde çok gerekliymiş gibi national geographic kanalını açarım genellikle. öyle pek televizyon izleyen biri olmasam da, hayatımda bir karşı cins olduğu zamanlardan kalan bir alışkanlık mıdır artık bilemiyorum, bir şeylerle uğraşırken odada biraz ses olsun istiyor insan.

ahmak bilimi programının ozan güven'li teaserlarına denk geliyorum bazen. çok itici geliyor bu adam bana yahu. severdim halbuki kendisini. vay efendim sette yaptığı en büyük ahmaklık neymiş, yok efendim bilimle arası nasılmış, adamı zorla konuşturmuşlar. saçmalamış o da fütursuzca. programa da göz ucuyla baktım, komik videoları yayınlayıp vakit geçirmek için kılıf uydurmuşlar gibi geldi bana. oturup adam akıllı izlemedim. işte o aptal teaserlar yüzünden izlemiyorum da. ne oldu şimdi, ters tepti teaser.