şükela:  tümü | bugün
  • çok ağır olmuş keşke sadece ağzına acı biber sürselerdi.
  • (bkz: ak parti'nin trabzonspor'a savaş açması)

edit: normal taraftarlar şunun yarısını yapsa 3-4 sene stadyumlara girmekten men cezası alır. ama başkanlar yapınca oyna devam.
  • ben 10 gün bekliyordum, yine fazla vermişler ,şaşırdım. geçen sene silahım olsa hakemi vururdum diyen sözde kulüp başkanına da böyle bir ceza vermişlerdi. maç sonunda alanya başkanına ettiği küfürlerin videosunu izledim, utandım. 60 küsur yaşında, kulüp başkanı adam o küfürleri ederken utanmamış belli ki.

şunu mustafa cengiz yapsaydı -ki öyle beyefendi bir adamın bunların %1'ini yapmasına imkan yok- 6 ay hak mahrumiyeti verirlerdi.
  • hükümetin trabzonspor'a savaş açmış hali bu. savaş açmadan önceki halini düşünün fenerbahçe neler çekti federasyondan sırf trabzonsporla çekişiyor diye. küfür edip görevliyi dövmek için sahaya inmenin cezası futboldan men yerine 15 gün şaka gibi.
  • demek ki rakip başkana saldırmanın suçu 15 gün. iyi oldu bildiğimiz.
  • çok verilen cezadır.dövemedi, dövseydi 15 gün yemezdi.
  • benzeri, daha hafif bir olay için başka bir federasyonun verdiği ceza...
  • ilgili olaydan 8 gün sonra kendisine 15 gün ceza layık görülmüş.federasyon başkanını eleştirmek 60 gün, sahada adam kovalamak, protokol tribünde olay çıkartmak 15 gün.sorsan kayrılmıyorlar.
  • sportmenliğe aykırı açıklamanın cezası:
    mustafa cengiz - 150 gün
    ali koç - 60 gün

sahaya dalmanın ve rakip takım başkanına ana avrat sövmenin cezası:
    ahmet ağaoğlu - 15 gün

'silahım olsa hakemi vururdum' demenin cezası:
    hasan kartal - 11 gün hak mahrumiyeti

şöyle bir durup düşünüyorum da ahmet ağaoğlu’nun yaptıklarının aynısını fatih terim yapsaydı en az 15 maç ceza alır mıydı almaz mıydı?

yıllardır sürdürdüğüm maç yayınları üyeliğine artık devam etmeme zamanı geldi. adaletin olmadığı yerde siyaset kuklalarının oynattığı tiyatroya beş kuruş daha verecek param yok artık. alın tiyatronuzu ‘en usta oyuncularınıza’ tepe tepe oynatın.
  • allah büyük.terazi elbet tartacaktır.ama başka zaman başka yerde.