• copy paste tekniğini çok iyi kullanan bir hocamız
  • kitabının fotokopisiyle derse girenleri dersten atan, emeğe saygısızlıktan şikayetçi olan ama kitabını copy&paste tekniğiyle oluşturan insan.

komilikten prof'luğa yükselme hikayesi vardır ki hiç çekilmez.
  • akdeniz üniversitesi turizm işletmeciliği ve otelcilik yüksekokulu nda öğretim görevlisi ve yüksekokul müdürü olarak görev yapmış şu anda ise alanya işletme fakültesinde görevine yani öğrencilerinin kabusu olmaya devam etmektedir. her yıl yeni basılan içeriği değişmeyen lakin kitaba alınan reklamların !!! değiştiği bir şahesere de imzasını atmıştır.
  • her sene ilk kez dersine girdiği öğrencilerine nasıl hem alaylı hem mektepli olup,komilikle başlayıp profesörlükle biten hikayesini anlatan,tipiyle cüneyt arkın'ı andıran,sınavında derste anlattığı hikayeyi soran,ilginç ama çok değerli akdeniz üniversitesi profesörüdür kendisi.genelde gastronomiyle ilgili derslerde ve konferanslarda sıkça görülür.
  • hic bir zaman kitabini satin almadigim icin beni hic sevmeyen ama okulda bira promosyonu oldugu bir gun beni sevmeye basladigini hatirladigim sahis ( ne soyledigimi hatirlamiyorum, ama sanirim birayi biraz fazla kacirmisim ).
  • (bkz: berberim)
  • ortaokuldaki matematik öğretmenimin adı. psikopat ruhluydu. tebeşirle kafa yarardı. şimdi emekli olmuş hafiften 46'ya bağlamış. en son gördüğümde sineğe küfür ediyordu. at yarışı oynarken sinek sayfada bir atın adının üstüne konmuş orada ölmüş. o da vardır bi hikmet diye o atı tek geçmiş. bir tek o ayaktan yatınca "amına koduğumun sineği yüzünden yattım ulan bende kabahat bok sineğine güvenilir mi" diye hayıflanıyordu.
  • siber savunma alanında devlete çalışan bir ekşi sözlük yazarı. ta /co / tıs. kendisi hakkında internete biraz daha bilgi yayarak spear phishing saldırıları için yardımcı olabilir. atp'lerin cirit attığı forumlarda bilgileri dolaşıyor(muş). devlete çalışıyorum ben! *
  • youtube’da yds soru çözüm videoları yapmaya başlamış, anadolu üniversitesi ingilizce öğretmenliği okuyan genç.

not: kendisini tanımıyorum, yds videosu ararken keşfettim.
  • 2024 ak parti aydıntepe belediye başkan adayı
hesabın var mı? giriş yap