şükela:  tümü | bugün
  • şu anda hastalarını florence nightingale şişli hastanesinde tedavi eden,ayrıca istanbul bilim üniversitesi öğretim üyesi ,hacettepe üniversitesi tıp fakültesi ortopedi ve travmatoloji mezunu prof.doktor.

mesleki başarılarıyla türkiyenin gururu olmuş ama komik bir oranda türkiye'den daha çok avrupa'da popüler bir kişiliğe sahiptir.sanırım bu da bilim adamlarına verdiğimiz önemden kaynaklanıyor.

ayrıca üst ihtisas dalı çocuk ve erişkin omurga hastalıklarıdır. kendisine skolyoz ameliyatı olan hastaların mutluluğu ve daha sonraki memnuniyetleri gözlerinden okunur.hasta ve hekim arası diyalogu inanılmaz derecede başarılı,prof. olmanın getirdiği kibirden çok uzak , hastalarına inanılmaz derecede aydınlatıcı ve açıklayıcı şekilde hastalığı konusunda yardımcı olan , dünya çapında başarılarının devamını beklediğimiz bilim adamı.
  • (bkz: eymen yasir'e yardim edelim) kampanyasinin guzel sonla baglanmasini saglayan guzel yurekli insan.
  • (bkz: eymen yasir'e yardım edelim)

eline, emeğine, güzel yüreğine sağlık hocam. senin gibi altın kalplerin, hala bu dünyada atıyor olması, gelecek adına, çocuklarımız adına, bizlere daha çok umut veriyor.
  • burda yardim eden doktor sadece ufak bir çocuğa yardım etmiyor.
    bir topluluğun umutlarının canlı durmasına da yardımcı oluyor...
    umarım destekleri sayesinde bu dünya güzeli çocuk kurtulur.
    (bkz: eymen yasir'e yardım edelim)

eymenciğe elini uzatmış doktor. teşekkürler hem kendisine hem de ona ulaşanlara. sadece eymeni değil hepimizi ayakta tutacak olan doktor.
  • özgeçmişi epey dolu olan bir doktor umarım eymen'e yardımı dokunur.

bornova anadolu lisesi ve ardından ankara üniversitesi tıp fakültesi'nden mezun olmuştur. hacettepe üniversitesi tıp fakültesi ortopedi ve travmatoloji anabilim dalı'nda, 1991-1996 yıllarında ihtisasını tamamlayıp ortopedi ve travmatoloji uzmanı olmuştur. uzmanlığın ardından aynı bölümde yardımcı doçent olarak çalışmaya başlamış ve hacettepe üniversitesi tıp fakültesi'nde 2002'de doçent, 2007'de ise profesör ünvanını almıştır.

hacettepe üniversitesi tıp fakültesi: dr. ahmet alanay, 2009 yılında hacettepe üniversitesi tıp fakültesi'nden ayrılarak istanbul bilim üniversitesi tıp fakültesi ve florence nightingale hastanesi omurge merkezi'nde üç yıl boyunca çalışmıştır. daha sonra acıbadem maslak hastanesi omurga merkezi'ne transfer olan dr. alanay halen bu hastanede görev yapmaktadır.

kaliforniya los angeles üniversitesi (ucla) omurga hastalıkları merkezi:profesör doktor ahmet alanay'ın üst ihtisas dalı çocuk ve erişkin omurga hastalıklarıdır. bu konuda hacettepe üniversitesi tıp fakültesinde almış olduğu eğitim dışında, 1998-1999 da bir yıl süre ile abd'de kansas üniversitesi tıp merkezi'nde omurga cerrahisi üzerine ihtisas yapmıştır. ayrıca 2005-2006 yılları arasında abd'de kaliforniya los angeles üniversitesi (ucla) omurga hastalıkları merkezi'nde bir yıl süre ile misafir öğretim üyesi olarak görev yapmıştır.

bir çocuk kurtulur , bir dünya kurtulur.

helal olsun sana koca yürekli doktor.
  • eymen'in ameliyatını üstlenmiş olan doktor. sonu güzel bitecek inşallah. (bkz: eymen yasir'e yardım edelim)
  • insanlık daha ölmedi dedirten doktor.