şükela:  tümü | bugün
 • antakya'da ses üyesi bir doktor. akp hukumetinin sendikalari sindirme operasyonlarinda gozaltina alinmis sonra da birakilmistir. fakat savci bundan memnun olmayarak, tekrar cagirmis ve bu sefer yanindaki iki kisiyle tutuklanmalarina karar verilmistir.

  tam bir adaletsizlik ornegi.
 • hakkında neden bu kadar az entry girildiğini anlamadığım futbolcu. liseden de arkadaşım. kendisi gibi ayaklarına hakim bir yerli forvet bırakın ptt 1. ligi, super ligde bile sayılıdır. fiziği zaten muhteşem, ankaraspor'a attığı golde açıkça görülüyor. az buz değil bu hafta 9. golünü attı. karakteri de futbolu kadar iyi bir futbolcudur. umarım daha iyi yerlere gelir. seneye bonservisinin bulunduğu sivas'a dönünce adından daha çok bahsettirecektir.en sevdiği futbolcu henry olan bi futbolcu zaten başarısız olamazdı. gollerinin devamını bekliyoruz.
 • bugunden sonra yildizinin parlayacagina inandigim futbolcu.
 • yeni malatyaspor forması ile top koşturacak forvet
 • 2019 yerel seçimlerinde cumhuriyet halk partisi bodrum belediye başkan adayı olarak gösterilen mustafa saruhan'ın il seçim kurulu tarafından adaylığı düşürülünce, chp'nin yeni bodrum belediye başkan adayı olmuştur.

  seçimin favorisi iyi partili mehmet tosun'a karşı şansı ne olacak göreceğiz.
 • 2019 yerel seçimlerinde chp'nin bodrum belediye başkan adayıdır.
 • chp'ye oy verdirttiren adam!
 • tam bir alt lig golcüsüdür.
 • 1 nisan 2019 sonrası edit: bodrum belediye başkanı.

  2019 bodrum belediye başkanı adayı.

  ülkemizin çeşitli bölgelerinde ve yurtdışında türk silahlı kuvvetleri adına görev yapmış, yarbay rütbesiyle emekli olduktan sonra memleketi bodrum’a gelip turizm işletmeciliğine başlamıştır. bu süreçte ortakent yahşi geliştirme derneği başkanlığına seçilerek bodrum’u tanıtım amaçlı birçok etkinlik düzenlemiş, halkın takdirini kazanmıştır. halen bodrum ticaret odası meslek komitesi ve bodrum otelciler derneği yönetim kurulu, tbesf tekerlekli sandalye tenis teknik kurulu, thof yüksek istişare kurulu üyeliği görevlerinde bulunmaktadır.

  şimdi bu profile bakıldığında “vizyon sahibi” demek için başka bir bilgiye gerek yok. kendisini geçenlerde ismail küçükkaya ile çalar saat programından takip ettiyseniz ne kadar samimi, ne kadar halktan olduğunu da anlamışsınızdır. ahmet aras bodrum’u tanıyan ve sorunlarıyla içiçe olan bir adam. siyaset içinden gelmemiş olması ve senelerce türk silahlı kuvvetlerinde ülkesi için çalışmış olması bu işi rant için ya da birilerinin cebini doldurmak için yapmadığının açıkça göstergesi.

  gelelim adından bahsettiren diğer adaya, mehmet tosun’a. zamanında belediye başkanlığını yaptığı konacık’taki betonlaşmayı görmezden gelmek bodrum’a en büyük ihanet. senelerce eleştirdiğiniz akp belediyeciliğinden hiçbir farkı yok, bodrum’a betondan başka katabileceği hiçbir şey yok!

  velhasıl kelam, ahmet aras bodrum için bir dönüm noktası. umarım rant kazanmaz ve biz bodrum’un nice güzelliklerinden bahsetmeye devam ederiz.

hesabın var mı? giriş yap