• nasıl bir bug ise facebookta, engellenmiyor da ibne. paylaşımların altında ahmet aygün ve x kadar kişi begendi yazıyor ancak kendisini tanımam etmem, takip de etmiyorum. hayatıma zorla girdi ve çıkmıyor amk.
  • son zamanlarda facebook'ta birçok sayfanın paylaşımının altında "ahmet aygün ve x kişi bunu beğendi" diye ismi beliren şahıstır. bircok kişi dile getirmis, nasıl olduğu hala gizemini koruyor anlaşılan.
  • facebook'ta kimsenin tanımadığı fakat her gönderinin altında "ahmet aygün ve diğer 700 kişi beğendi" şeklinde ismi çıkan kişi.

profiline baktım 1 milyondan fazla takipçisi varmış. bu kadar insan bunun neyini takip ediyor diye kurcaladım biraz. her gün "beni ben yapan herşeyi sakladım. siz kendiniz olabilin diye." tarzında saçma özlü sözler paylaşıyor. başka da bir numarası yok.

facebook'un bir açığını bulup hacklemiş olması muhtemel. veya takipçi kasma hilesi gibi bir şeyler yapmış olabilir.
  • -engellenmemesine sebep üst üste çok kişi tarafından engellenmesidir. facebook bir profil çok engellenince geçici olarak engellemenizi engelliyor o profili.
    -sayfa paylaşımlarının altında beğendiğinin gözükmesine sebep ise mavi tik işareti almasıdır. facebook kendisini ünlü birisi olarak kabul ettiğinden önplana çıkartıyor.

yani ortada hack falan yok.
  • komik adam vesselam...
    sorun üreten değil çözen belediyecilik derken başkanlığını yaptığı tekirdağ belediyesi'ni elektrikleri kesik, çalışanlarının sgk'ları ödenmemiş olarak bıraktığında çözüm değil sorun üretmişti ama.
    gördük aganın gördük, sen bu işi be ce re mi yonnnn..

http://www.tekirdagyenihaber.com/…lediyecilik-icin/
  • neredeyse göreve geldiğinden beri belediyenin elektrik borçlarını ödenmemesine sebep olan ve yüklü bir borçla koltuğunu chp'li başkana bırakan akp li şahıs. sayesinde sokak lambalarımızdan olduk o ayrı. kendisini mumla arıyoruz (!)
  • tekirdağ belediyesi'ne geldiği gibi giden tekirdağlı bir vatandaş.
  • facebookta engellenemeyen kendisinin facebook çalışanı veya hacker olduğu iddia edilen bu aralar popüler isim www.facebook.com/ahmetaygnofficial
  • facebook hesabı kapanmıştır. hayırlı olsun.
hesabın var mı? giriş yap