şükela:  tümü | bugün
  • "din ve dua" adlı kitabın yazarı.
  • saat 18.00'de toplanacağı söylenen disiplin kuruluna kendisi 45 dakika geç gelip, kavga sebebiyle sevk edilmiş bizleri odasına 2-3 dakika geç geldik diye fırçalamayı reva görmüş ideal yurtları genel müdürü. bu adamı özetlemek için bu örnek yeter de artar bile. karşımıza geçip yönetmelikten filan dem vurmuştur ayrıca bu şahıs. ben kendisine yine yönetmelikten atladığı kısımlardan biraz bilgilendirme yapmak istiyorum o nedenle, iyi çalışamamış anlaşılan.

madde 45:

"...d) öğrencilerin ve personelin güvenliğini sağlamayan, sorumlu olduğu öğrencilerin barınma, beslenme ve diğer sosyal ihtiyaçlarını karşılama yükümlülüklerini yerine getirmeyen, yurtlar hakkında tabi oldukları mevzuat hükümlerine göre kapatma işlemi bakanlıkça/valilikçe yapılır."

kurula sevk edilmeme neden olan olay yurtta açıkça tehditse, ben de bunu size iletmişsem, siz de bir şey yapmamışsanız, yurdun üstelik de lobisinde dayak yemişsem karşılığında ne öngörülüyor anladın mı şimdi? kurul filan dediğime de bakmayın, tek başına ve doğru düzgün dinlemeden karar verdiği bir ortamdan bahsediyorum özünde. yurt yönetimine bıraktığım dilekçeye de cevap verilmemesi için müdür sema karakuş'a emir vermiştir ayrıca bu kişi.

ah keşke uğraşacak vaktim olsa da yediğiniz haltları anlatsam mahkemede ama uğraşmak istemiyorum işte. insan biraz olsun kaybettiği davalardan da ders almaz mı?

http://www.tukdes.org/index.asp?sec=1&menuid=154

kendisinin yüzüne de söylediğim gibi;

size hakkımı helal et-mi-yo-rum !
  • konya merkezli abk şirketler grubu yönetim kurulu başkanı olan iş adamı. 1967 konya doğumludur. ‘anadolu’da bugün’ isimli gazetenin sahibi olan baydar, aynı zamanda konyaspor’un başkan yardımcılığı ve basın sözcülüğünü de yapmaktadır.
  • geçen yıl emekli olana kadar dünya koku pazarına hükmeden yaklaşık dört milyar dolar cirolu ve abd menşeli ıff (international flavors and fragrances) şirketinin başkan yardımcısıydı (vp). vp olarak şirketteki görev alanı da aroma ve koku ar-ge'siydi.

koku pazarının büyüklüğünü (pazar büyüklüğü) ve bu şirketin pazardaki konumunu bilenler dr. baydar'ın pozisyonunun önemini anlayabilirler.
  • konyaspor’un gereksiz ve iftiraci yöneticisi.