şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bugün annesiyle beraber evinde ölü bulunan lüleburgaz'ın lys birincisi, cerrahpaşa tıp fakültesinin dönem başlamadan kaybettiği öğrencisi.

annesi de kendisi de kurşunlanarak öldürülmüş.

türkiye'nin ihtiyacı olan parlak beyinlerden birisiyken henüz 17 yaşında hayata gözlerini yummuş, allah rahmet eylesin.
  • forum dh'de de aktifti kendisi, birçok kişiye yardımı dokunmuştur sınav dönemi boyunca.
    allah rahmet eylesin, çok üzüldüm.
  • bariz bir şekilde vurulmuş olmasına rağmen bazı insanlar tarafından intihar ettiği spekülasyonlarına maruz kalmış only the good die young sözüne inanmamıza sebep olmuş iyi kalpli zeki idealist çalışkan bir arkadaşımızdı. farmakoloji çalışıp bu dünyaya kimbilir neler katacaktı, çok erken ayrıldı. suçlu kimse bir an önce bulunmasını diliyorum ve iq seviyesi, ahlakı ahmet'inkinin yarısı kadar olsa ipe sapa gelmez yorumlar yapmaması gerektğini bilecek insanların da susmasını. mekanı cennet olsun, seni unutmayacağız ahmet kardeşim.
  • olayın üzerinden 5 sene geçmiş. bugün birdenbire aklıma geldi. acaba noldu bi gelişme var mı diye... ama hala sır perdesi çözülmemiş ki bu saatten sonra da çözülmez. çok merak ediyorum bu çocuk ve annesi nasıl öldü..